Wallbase - tūkstošiem wallpaperu Android'am

Wallbase – tūkstošiem wallpaperu Android’am

wallbase.png

Wallbase ļauj atrast un uzstādīt uz savas darba virsmas fona attēlus. Protams, to var izdarīt arī bez visādām programmām, bet ar Wallbase tas tiek izdarīts daudz ērtāk un ātrāk. Tas notiek pateicoties fona attēlu katalogam, ērtam meklēšanas rīkam un elementu filtrācijai.

Wallbase_1

Programmas logs ir sadalīts vairākās atveramās sadaļās, kas parāda savu saturu pēc tam, kad uzspied uz nosaukuma. Uzreiz pēc palaišanas varēsi redzēt populārāko wallpaperu sarakstu.
Kā jau minējām iepriekš, Wallbase ir milzīgs fona attēlu katalogs, kurā, visērtāk lietot meklēšanas funkciju. To var realizēt izmantojot atslēgvārdus, tagus un pat krāsas. Šī funkcija būs nepieciešama tādā gadījumā, ja izvēlies fona attēlus savam stilam. Iestatījumos var norādīt arī nepieciešamo izšķirtspēju.

Wallbase_2

Pie nepieciešamā attēla izvēles, tas atverās pilnā logā. Uzreiz varēsi uzstādīt bildi uz savas darba virsmas nospiežot uz pogu Wallpaper vai to saglabājot savā tālrunī ar pogas Save palīdzību. Visi izvēlētie fonti nokļūst atsevišķā kataloga mapē ar attēliem.

Wallbase_3

Pateicoties plašai fona attēlu kolekcijai un ērtam meklēšanas rīkam, aplikācija Wallbase dod iespēju ļoti ātri atrast skaistu wallpaper’u savam darba galdam – vairs nevajag apmeklēt vairākas padsmit “wallpaper” lapas, lejupielādēt to un pēc tam manuāli uzstādīt uz darba virsmas, kas beigās ieekonomēs Tev gan laiku, gan spēkus citām, svarīgākām lietām.

LEJUPIELĀDĒ WALLBASE GOOGLE PLAY STORE

Komentāri

komentāri

sitemap