Visnoderīgākās e-pasta adreses

Visnoderīgākās e-pasta adreses

Autors

01/11/2013Internets

emailVairāki populāri servisi ļauj iespēju ielādēt konentu ar e-pasta vēstuļu palīdzību. Kam tas ir domāts? Ja esi parastā telefona īpašnieks, kuram nav gudra brauzera vai aplikācijas, tik un tā vari ielādēt un publicēt informāciju sev tīkamās lapās. Un pat vairāk – Tu vari rakstīt tvītus, ielādēt datus Dropbox servisā, konvertēt dokumentus, no profesionālām vārdnīcām uzzināt leksisko informāciju par vēlamajiem vārdiem. Tas viss ar e-pasta starpniecību.

Lūk arī visnoderīgākās e-pasta adreses, kuras vajadzētu saglabāt savā adrešu grāmatiņā. Daudzi varēs nākotnē arī noderēt. Vajadzētu atzīmēt, vārds “secret” e-pasta adresē lielākā daļā gadījumu – Tavs lietotājvārds.

1. secret@blogger.com

Ziņojums, kas tiek sūtīts uz šo e-pasta adresi automātiski tiks publicēts Tavā Blogger blogā. Vari sūtīt tekstu un attēlus līdz 10mb. E-pasta adrese, uz kuru sūtīt ziņojumu var atrast Iestatījumos – E-pasts un mobilās ierīces.

2. secret@photos.flickr.com

Tavam Flickr profilam ir unikāla e-pasta adrese. Uz to vari sūtīt attēlus un video failus, kuri uzreiz parādīsies Tavā profilā. Adresi var atrast Flickr iestatījumos. Vēstules Title ir jābūt foto nosaukumam un ziņai – aprakstam.

3. secret@post.wordpress.com

Tāpat ka Blogger, vari publicēt postus arī savā WordPress blogā. Vēstules Tēma ir posta nosaukums un ziņojums (arī foto pielikumā) – pats posts. Tāpat var pievienot dažādus tagus. Piemēram, [tags a,b,c] pievienos postam tagus, bet [delay 2013-01-11 11:30:00 EST] publicēs ziņu noteiktā laikā. Lai uzzinātu savu secret adresi, ieej My blogs galvenajā WordPress lapā.

4. secret@m.evernote.com

Vari izmantot e-pastu nosūtot piezīmes uz Evernote. Vēstules tēmai ir raksta nosaukums. Vari pievienot arī #haštagus, bet komanda “@tava_piezīmju_grāmatiņa” ļaus nosūtīt rakstu izvēlētā piezīmju grāmatā.

5. secret@m.youtube.com

Ja Tavs telefons neatbalsta video augšupielādi servisā YouTube, vari nosūtīt video uz šo adresi. Adresi vari uzzināt ŠEIT.

6. smartphones@mailchimp.com

Viedtālrunim uztaisi ekrānšāviņu un nosūti uz šo adresi. Serviss automātiski noskaidros Tava tālruņa modeli un atpakaļ Tev nosūtīs to pašu ekrānšāviņu, tikai ar rāmīti viedtālruņa formā. Izskatās ļoti iespaidīgi.

7. wsmith@wordsmith.org

Nosūti jebkādu vārdu uz šo adresi un atbildē saņemsi šī vārda nozīmi un sinonīmus. Nosūtīt vajag tukšu vēstuli, bet Title vārdus define tavs_vārds. Diemžēl, tikai angliski.

8. add@getpocket.com

Ja izmanto Pocket servisu, vari nosūtīt jebkuru saiti uz rakstu vai video uz šo adresi un nosūtītais kontents automātiski saglabājas Tavā profilā. Vienā reizē var sūtīt tikai 1 saiti un tai ir jābūt vēstules pašā ziņojumā.

9. trigger@ifttt.com

Vari pieslēgt Twitter akauntu servisam IFTTT un nosūtīt tvītus ar e-pasta starpniecību. Tiklīdz pieslēgsi savu profilu, sūti vēstuli ar nosaukumu #twitter un pašu tvītu raksti vēstules ziņā.

10. secret@emailitin.com

Vari augšupielādēt failus uz Google Drive, SkyDrive un Dropbox. Nepieciešams izveidot profilu servisā Emailitin.com un pieslēgt savus mākoņservisus. Serviss piedāvās Tev unikālu e-pasta adresi, uz kuru varēsi sūtīt datus. Bezmaksas versija līdz 5mb vienā reizē.

11. secret@readability.com

Ja Tavā īpašumā ir Kindle, tad zini, ka saites uz rakstiem sūtīt nevar. Šajā gadījumā, palīdzēs serviss Readability. Nosūti saites uz savu Readability profilu un atbildē saņem rakstu kopsavilkumu.

12. secret@tumblr.com

Tāpat kā Bloger un WordPress vari sūtīt postus uz e-pasta adresi arī Tumblr tīklam. Ieej Iestatījumos, izvēlies savu blogu un ieraudzīsi e-pasta adresi, uz kuru vari sūtīt savas ziņas. Vēstules nosaukumā ir posta virsraksts, bet ja nosūti attēlu, tad nosaukums ir attēla apraksts.

13. secret@m.facebook.com

Ieej Facebook mobilajos iestatījumos un ieraudzīsi attēlu un video nosūtīšanas opciju ar e-pasta starpniecību. Viss ir vienkārši: ja sūti attēlu vai video, tad vēstules nosaukums būs apraksts, bet ja sūti tukšu vēstuli, tad vēstules nosaukums būs kā Facebook statuss.

14. documentformat@zamzar.com

Nosūti jebkāda formāta dokumentu uz šo adresi un atbildē saņemsi saiti, kurā varēsi augšupielādēt konvertējamo dokumentu. Adrese mainīsies atkarībā no nepieciešamā formātā. Ja vajag konvertēt Word formātu uz PDF, sūti uz adresi pdf@zamzar.com, ja WAV uz MP3 – mpr@zamzar.com Ar visu sarakstu vari iepazīties Zamzar mājas lapā.

15. www4mail@wm.ictp.trieste.it

Nebīsties no briesmīgā nosaukuma. Šis serviss ļaus Tev skatīties dažādas mājas lapas izmantojot e-pastu. Vienkārši nosūti uz šo adresi mājas lapas saiti vēstules ziņojumā. Atbildē saņemsi mājas lapu. Tas var būt noderīgi saņemot informāciju par akciju kāpumu/kritumu, laika prognozi, valūtu kursu izmaiņām un daudz kā cita.

Komentāri

komentāri

sitemap