Vine priekš Android (+3 lieliski piemēri)

Vine priekš Android (+3 lieliski piemēri)

vine

Vine pamatideja ir no atsevišķiem kadriem ģenerēt interesantu animāciju stop-motion stilā, pie tam, tā ierobežojas pie 6 sekundēm. Izveidojot šādu klipu uz sava tālruņa, Tu varēsi bez aizķeršanām nopublicēt Twitter vai Facebook. Sākuma versijā šī aplikācija eksistēja tikai iPhone vidē, šodien – jau uz Android.

LEJUPIELĀDĒT GOOGLE PLAY VEIKALĀ

Vine ir domāts tikai tiem rīkiem, kas strādā vismaz uz 4 Android versijas vai augstāk. Kopumā, tam praktiski ir tādas pašas funkcijas kā Ābola analogam, bet ir arī atšķirības. Sāra Haidere (Android versijas izstrādātāja) savā blogā raksta – “Kaut arī mēs bijām ļoti koncentrējušies uz Vine iznākšanu Android platformai, tajā pašā laikā mēs nepārstājām strādāt pie šīs aplikācijas iOS versijas. Rezultātā, divas aplikācijas attīstās nevienmērīgi, bet drīz tas tiks labots”.

vine

Vine priekš Android ļauj ne tikai viegli uztaisīt īsos klipus, bet arī novērtēt citu lietotāju darbus. Šai lietai ir domāta meklēšanas funkcija, iespēja sekot, katalogs, hash-tagi, kas ļauj ātri atrast, apskatīties un apmainīties ar 6 sekunžu video.

Lai pats Tu varētu saprast, cik var būt neparasti citu lietotāju darbi, piedāvājam zemāk esošajās saitēs apskatīties labākos piemērus, kas ir veidoti ar Vine.

PIEMĒRS_1

PIEMĒRS_2

PIEMĒRS_3

Vai jau esi pamēģinājis sevi režisora lomā ar Vine palīdzību? Dalies ar saviem darbiem komentāros.

Komentāri

komentāri

sitemap