Viens no pirktākajiem viedtelefoniem ir “Just5 Spacer”

Viens no pirktākajiem viedtelefoniem ir Latvijas uzņēmuma “Just5 Spacer”

just5
Latvijas zīmola “Just5” viedtelefons “Just5 Spacer” ir viens no pirktākajiem viedtelefoniem Latvijā, liecina “Tele2” pārdošanas dati. “Just5 Spacer” ir pieejams “Tele2” klientu apkalpošanas centros kopš pagājušā gada nogales un ātri ieguvis iedzīvotāju atzinību, iekļūstot “Tele2” pārdotāko viedtelefonu TOP5.

“Priecājamies atbalstīt inovatīvus Latvijas uzņēmumus – konkurēt ar pasaulē lielākajiem mobilo telefonu ražotājiem nav viegls uzdevums, bet “Just5” apliecina, ka tas ir iespējams! Arī mūsu klienti ir novērtējuši Latvijas uzņēmuma veikumu, izrādot lielu interesi par jauno viedtelefonu. “Just5 Spacer” īpaši izdevīgā cena, lielais skārienjutīgais ekrāns un “Android” operētājsistēma ir vieni no galvenajiem iemesliem, kāpēc iedzīvotāji dod priekšroku iegādāties šo viedtelefonu,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis

Pašlaik “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļu TOP5* (alfabētiskā secībā):

  • Huawei Ascend P6
  • Just5 Spacer
  • Nokia Lumia 520
  • Samsung Galaxy Core
  • Samsung Galaxy Trend Plus

Viedtālrunis “Just5 Spacer“ ir aprīkots ar piecu collu 960х540 augstas izšķirtspējas skārienjūtīgu IPS displeju, četrkodolu processoru, astoņu megapikseļu fotokameru ar autofokusu un zibspuldzi, frontālo fotokameru videozvaniem ar izšķirtspēju divi megapikseļi, divu SIM karšu atbalstu, 1GB operatīvo un 4GB iebūvēto atmiņu, Bluetooth un Wi-Fi funkcionalitāti. Ir iespējams arī mikro SD kartes atbalsts, kas ļauj palielināt atmiņas apjomu par līdz pat 32GB. Komplektācijā ietilpst divi ārējie maināmie paneļi – melns un balts.
gray_img1
(VIA)

Komentāri

komentāri

sitemap