Vai vēl izmanto PowerPoint? PREZI nāk palīgā!

Vai vēl izmanto PowerPoint? PREZI nāk palīgā!

Autors

28/10/2013Internets

prezi
Prezentāciju veidošana ir viena no populārākajām nodarbēm mūsu lasītāju vidū. Vispopulārākais rīks, līdz šim, tiek uzskatīts PowerPoint. Laiki mainās un jau šodien mēs varam ieraudzīt vairākus spēcīgus konkurentus, kas nevienā mirklī nepiekāpjas “vecītim”, otrādāk – dažreiz pat pārspēj Microsoft produktu. Viens no perspektīvākajiem projektiem ir tiešsaites serviss Prezi.

Prezi – mākoņserviss, kas ļauj radīt interaktīvas prezentācija. Vispirms ir jāienāk projekta mājas lapā www.prezi.com un piereģistrēties. Tas ir izdarāms ļoti vienkārši ar sava e-pasta starpniecību vai izmantojot sociālā tīkla Facebook profilu.
prezi_template_screenshot

Galvenā šī servisa īpatnība un atšķirība no PowerPoint, ka šait nevajag darboties atsevišķos slaidos, bet ar visu prezentāciju kopumā, uz kuras vari izvietot nepieciešamos elementus. Tie var būt virsraksti, teksta bloki, stikeri, figūras, attēli un daudz kas cits. Tev ir iespēja ērti pārvietoties pa savu darba virsmu un mainīt tās izmērus. Izvietojot elementus nepieciešamajās pozīcijās, vari iezīmēt noteiktu laukumu kadrā un uzstādīt iestatījumus.

Ir arī nelielas atšķirības saglabājot projektu. Tu vari saglabāt prezentāciju turpat savā datorā vai arī nopublicēt internetā (arī sociālajos tīklos). Ar šo funkciju atšķirības no PowerPoint nebeidzās. Esam atraduši salīdzināšanas tabulu, no kuras uzzināsi šo abu instrumentu ieguvumus un trūkumus prezentāciju veidošanā.

PowerPoint-vs-Prezi

Kā redzi, katrā no servisiem ir savas stiprās un vājās puses, kas atkarīgas no konkrētiem uzdevumiem. Ja ir nepieciešams izveidot spilgtu, nepierastu prezentāciju, kas ir tendēta uz web-auditoriju, iesakām izmantot Prezi.

Komentāri

komentāri

sitemap