Uzsāc savu biznesu LU EVF Biznesa inkubatorā kā students

Uzsāc savu biznesu LU EVF Biznesa inkubatorā kā students

Autors

10/09/2013Startups

Ir noslēdzies pirmais Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Biznesa inkubatora (LU EVF BI) darbības gads, kura laikā studentu komandas no visas Latvijas Universitātes ir attīstījušas savu biznesu paralēli mācībām. Un pašlaik ir pienācis laiks, kad arī Tev ir iespēja iestāties Biznesa inkubatorā, studiju laikā attīstīt savu biznesu un absolvēt augstskolu ne tikai ar diplomu, bet ar pieredzi un funkcionējošu biznesu kabatā!

LU EVF Biznesa inkubators

Pieteikšanās process:

1. Students/studentu komanda iepazīstas ar Biznesa inkubatora darbības noteikumiem un nolikumu;
2. Students aizpilda pieteikuma veidlapu un kopā ar katra komandas dalībnieka CV iesniedz novērtēšanai. Dokumenti ir jāiesniedz divējādi: elektroniski, nosūtot tos Biznesa inkubatora vadītājam uz mikus.losans@lu.lv, un fiziskā formā parakstītus, nogādājot tos uz Biznesa inkubatoru, Aspazijas bulvārī 5, 222.telpā. darbadienās no 16:00-17:00 līdz 2013. gada 9. OKTOBRIM.
3. Pieteikums tiek izskatīts vērtēšanas komisijā;
4. Studenti, kas ir ieguvuši vismaz 25 punktus šajā vērtēšanas komisijā, tiek uzaicināti uz biznesa idejas prezentāciju komisijai klātienē 14.oktobrī.
5. Pēc prezentācijas komisija pieņem lēmumu par dalībniekiem, kuri tiek uzņemti.
6. Students/studentu komanda, kas izturējuši konkursu, saņem elektronisku paziņojumu par iestāšanos un kļūst par Biznesa inkubatora dalībnieku līdz 2014.gada 30.septembrim.

Vairāk informācijas ŠEIT!

Komentāri

komentāri

sitemap