„Uz ekrāniem” lūkos padarīt interesantākus kino apmeklējumus

„Uz ekrāniem” lūkos padarīt interesantākus kino apmeklējumus

Autors

30/01/2014Internets Startups

uzekraniemIr radīts interneta portāls kinomīļiem, kas apkopo visas filmas, kuras šobrīd demonstrē kinoteātros. Bet ne jau tāpēc, lai varētu apskatīt informāciju, kas jau ir pieejama kinoteātru mājaslapās, bet gan tāpēc, lai kino apmeklētāji varētu vērtēt un komentēt redzētās filmas.

Doma ir tāda, ka cilvēki vērtē un komentē filmas un līdz ar to, filmas mājaslapā sakārtojas tādā secībā, kādā tās novērtē lapas lietotāji. Pēc tam cilvēkam, kurš grasās iet uz kino ir vieglāk izvēlēties uz kuru filmu iet – redzot portāla lietotāju vērtējumus un komentārus” – saka portāla veidotājs Ģirts Dundurs.

uzekraniem_suns

Tiklīdz filmu vairs nerāda kino, tā tiek izņemta no portāla līdz ar visiem komentāriem, tādējādi atspoguļojot tikai aktuālās filmas, kas ir jaunas un svaigas, nevis tādas, kuras rāda otro mēnesi pēc pirmizrādes datuma. Tāpat, Uzekraniem.lv šobrīd neiekļauj portālā nevienu animācijas filmu, jo tam ir fokuss uz savu mērķauditoriju, kurai ir savas intereses. Lai izvērstu komentārus saturīgus un jēdzīgus, ir izdomāts, ka lietotājam ir nepieciešams ielogoties ar Draugiem.lv/Facebook.com kontu, jo savādāk tiks rakstītas dažādas muļķības un nejēdzības.

Ģirts uzskata, ka tam nevajadzētu sagādāt problēmas lietotājiem uzsākt diskusiju – „ja šobrīd paskatās kā Draugiem.lv un Facebook.com notiek diskusijas zem „postiem”, tad ir skaidri redzams, ka cilvēki neslēpjas virtuālajā vidē, tie kas slēpjas – tiem ir tendence rakstīt dažādas muļķības, tādos portālos kā Tvnet/Delfi/Apollo”.

Ģirts nevar sagaidīt, kad portālā sāksies pirmās apmainīšanās ar komentāriem un veidosies pirmās lielās diskusijas par filmu, tāpēc, aicina ikvienu doties uz www.uzekraniem.lv un novērtēt pēdējā laika redzētākās filmas.

Dodies uz Uzekraniem.lv mājas lapu vai seko Facebook lapai.

1291566_222593091236995_2001544817_o

Komentāri

komentāri

sitemap