UWM hi-tech gladiātoru cīņas jau 2016. gadā

Video: UWM hi-tech gladiātoru cīņas jau 2016. gadā

uwm
Ne tikai Kolizeja laikos auditorija varēja dzīvajā vērot pilna kontakta dinamiskās cīņas ar ieročiem. UWM jeb United Weapon Master, start-up’s no Austrālijas ļaus “kolizeja cīņas” ieraudzīt arī mūsdienās, tikai… jau jaunā kvalitātē!

Lielākā Gladiātoru cīņu problēma ir drošība. UWM izstrādātāji šo problēmu sola atrisināt izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
Kompānijas inženieri jau vairāk kā 2 gadus ir strādājuši pie speciāla kostīma. Tā nosaukums – LORICA, kas ietver sevī vieglas un noturīgas bruņas. Inženieri to salīdzina ar sendviču, jo tas ir veidots no dažādiem slāņiem. Ārējais – cieta oglekļa šķiedra, kuru ļoti sarežģīti sagriezt vai pārdurt. Apakšējais pildīts ar amortizējošiem materiāliem, kas spēj slāpēt sitienu.
rbc_style-2
Ja cīnītājs izlaiž spēcīgus sitienus krūtīs vai galvā – tas, tik un tā, nejutīs diskomfortu. Šīs bruņas izstrādātājiem palīdz testēt dažādu cīņas mākslu profesionāļi un čempioni.
rbc_style
LORICA ir aprīkots ar daudziem sensoriem, kas reģistrē sitienu skaitu, vietu un stiprumu. Tas viss tiek automatizēts un tiek parādīts auditorijai vizuāli, lai vērošana kļūst patīkama un interesanta. Rodas sajūta, ka spēlē Mortal Combat!

Šobrīd izstrādātājiem vajag Tavu palīdzību INDIEGOGO projekta atbalstā šeit -> https://www.indiegogo.com/projects/unified-weapons-master

Komentāri

komentāri

sitemap