Twitter vēlās nošifrēt visas privātās ziņas

Twitter vēlās nošifrēt visas privātās ziņas

Autors

04/11/2013Internets

twitterTwitter gatavojās realizēt visu privāto ziņu šifrēšanu. Mikroblogu platforma plāno uzlabot savu funkcionalitāti ieviešot lokālu messendžeri un piesaistīt vairāk cilvēkus, kas baidās zaudēt privātumu.

Par plānoto jauninājumu raksta The New York Times, atsaucoties uz saviem iekšējiem kompānijas avotiem. Twitter ir izlēmis ieviest šāda veida jauninājumu pēc skandāla ar amerikāņu specdienestiem, kas bija pārtvēruši daudzu cilvēku ziņojumus visā pasaulē. Visticamāk, kamēr problēma ar Interneta privātumu uz doto brīdi ir aktuāla, Twitter ir izdomājis piesaistīt jaunus lietotājus, kuriem tiek solīta drošība. Sociālā tīkla vadība pagaidām neapstiprināja, bet arī nenoraidīja izdevniecības sniegto informāciju.

Atgādināsim, ka nesen Edvards Snoudens pārsūtija presei dokumentus, kuros teikts, ka ASV Nacionālās Drošības Aģentūra atsekoja miljoniem Interneta lietotāju, tajā skaitā arī valstu līderu sarakstes. Šis skandāls noveda pie aizsargātu Interneta messendžeru buma un pievērsa uzmanību Interneta privātuma problēmai kopumā.

Komentāri

komentāri

sitemap