Tuvojas RIGA COMM 2013

Tuvojas RIGA COMM 2013

Autors

10/10/2013Pasākumi Tehnisks

No 22. līdz 24. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 2. informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izstāde un konference “RIGA COMM 2013”, kurā Latvijas ražotāji, tirgotāji, pakalpojumu sniedzēji varēs uzzināt un izmēģināt IKT nozares karstākos jaunumus no visas pasaules.

commIzstādē “Riga Comm 2013” piedalīsies vairāk nekā 50 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas IKT uzņēmumi, kas nozares profesionāļiem, uzņēmumu vadītājiem un citiem interesentiem prezentēs interaktīvus un inovatīvus IKT risinājumus, biznesa aplikācijas, IT ārpakalpojumus, drošības risinājumus, telekomunikāciju produktus, interneta un mobilā mārketinga pakalpojumus u. c.

“Priecē, ka arvien vairāk IKT uzņēmumu izvēlas tieši izstādi kā tikšanās vietu ar potenciālo klientu. Tā atspoguļo reālo situāciju IKT pasaulē, atrādot jaunākās un modernākās tehnoloģijas. “Riga Comm” uzņēmumi varēs atrast reālus risinājumus, kā uzlabot sava biznesa konkurētspēju. Savukārt ārvalstu viesi vienuviet iepazīsies ar Baltijas valstu IKT uzņēmumu piedāvāto risinājumu un pakalpojumu klāstu,” uzsver “Riga Comm” projektu vadītājs Andris Breške.

Plānots, ka izstādē tiksies vairāk nekā 3000 IKT nozares profesionāļu, uzņēmēju, biznesa līderu, risinājumu piegādātāju un pircēju no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas un NVS valstīm.

 

Izmēģini interaktīvus un inovatīvus IKT risinājumus!

“Izmanto mūsu zināšanas, lai pārdotu efektīvāk!” aicina “Motion Media Park” pārstāvji, kas izstādē prezentēs modernas un interaktīvas digitālās reklāmas iespējas.

“NAVex Latvia” iepazīstinās ar Microsoft Dynamics NAV 2013 jaunākās versijas iespējām un īpašo piedāvājumu uzņēmumiem, kā arī ar vienu no labākajiem biznesa inteliģences, budžetēšanas un arī plānošanas risinājumiem – IBM Cognos.

 

Izstādes apmeklētāji varēs izmēģināt Latvijā ražotos trīsdimensiju printerus “3armBOX”, kas drukā reālus priekšmetus no plastikāta. “Piepildīsim kāda izstādes apmeklētāja sapni, to uzmodelējot un izdrukājot,” sola uzņēmuma AJ Motion pārstāvis Jānis Saušs.

Apmeklējot “IT NTCOM” stendu, izstādē varēs uzzināt par modernu un efektīvu IP-telefoniju –kā aizsargāt savu telefonu pret sarunu “noklausīšanos”, par korporatīvo telefonu sakaru izveidi u. c.

Izstādes laikā savu filiāles atklāšanu Baltijā prezentēs augstas kvalitātes digitālo radioiekārtu ražotājs un izplatītājs no Krievijas “Radio Gid” (Радио Гид). Uzņēmums prezentēs unikālas sinhronās tulkošanas un ekskursiju apkalpošanas iekārtas, kuru izveides pamatā ir inovatīvie Krievijas inženieru izgudrojumi.

Konferencē uzstāsies lektori no pasaulē zināmiem zīmoliem!

Lielākais failu apmaiņas resurss pasaulē “The Pirate Bay”, lielākās globālās mobilo lietojumprogrammu neatkarīgās platformas GetJar” izveidotājs Iļja Laurs, godalgotais biometriskās autentifikācijas uzņēmums “Biometry”, jaunās globālās viedtālruņu operētājsistēmas izstrādātājs “Tizen Association”… tie ir tikai daži no pasaulslaveniem zīmoliem, kuru pārstāvji uzstāsies “RIGA COMM” tehnoloģiju konferencē “The Next Big Thing”.*

Līdzās pasaules līmeņa lektoriem konferencē uzstāsies arī Baltijas IKT nozares profesionāļi un jaunie tehnoloģiju revolucionāri, kas sniegs ieskatu šobrīd aktuālas tēmās, piemēram, mobilās saziņas drošība, lietu internets (Internet of Things), jaunās paaudzes 4G LTE tīkls, navigācijas aplikācijas, jaunas mobilās operētājsistēmas, nepārtrauktība starp ierīcēm u. c.

Konference notiks divas dienas, 22. un 23. novembrī, vienlaikus ar izstādi “RIGA COMM 2013”.

Konferences oficiālā valoda būs angļu valoda, taču tiks nodrošināta arī sinhronā tulkošana. Iepazīties ar konferences programmu var mājaslapā www.rigacomm.com, kur pakāpeniski tiks publicēta arī visa informācija par lektoriem, soli pa solim atklājot “RIGA COMM” konferences bagātīgo piedāvājumu.

Konferenci organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un pilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums “Idea House“.

Vienlaikus Ķīpsalā blakus hallē notiks arī lielākais izstāžu projekts Baltijas valstīs tiem, kam foto un video ir darbs, aizraušanās vai nepieciešamība – 2. starptautiskā foto un video izstāde un forums “Riga Photo Show 2013”. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv

Darba laiks

22. novembrī 10.00–18.00
23. novembrī 10.00–18.00
24. novembrī 10.00–17.00

Papildu informācija:

Aiga Kupre-Vociša, sabiedrisko attiecību projekta vadītāja

Tālr.: (+371) 26591588, e-pasts: aiga.vocisa@bt1.lv

Inese Libere, mediju koordinatore

Tālr.: (+371) 9450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

“Riga Comm” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

* Tulkots no angļu val. – “Nākamā lielā lieta”.

Komentāri

komentāri

sitemap