Top5: Labākās iOS mobilās aplikācijas fotoaparātam

Top5: Labākās iOS mobilās aplikācijas fotoaparātam

iphone.png

Ar katru sekundi vairāk un vairāk cilvēku sāk iejusties fotogrāfu lomās. Tas, protams, saistīts ar mobīlo telefonu popularitāti. Statistiski, vispopulārākajā fotogrāfiju glabāšanas vietnē Filckr, pirmo topa vietu aizņem iPhone 4s. Otrajā vietā ir iPhone 5, trešajā – iPhone 4. Un tikai jau pēc šiem trim rīkiem iet tādu foto monstri kā Canon EOS 5D un 7D.

iphone top
Protams, cilvēks, kas uzņem fotogrāfijas ar savu telefonu nevar sevi uzskatīt par profesionālu fotogrāfu (kaut arī daži tā uzskata), tomēr pat savam priekam vēlamies, lai rezultāts priecētu aci. Lai tiktu pie šāda rezultāta, AppStore ir pieejamas daudzas foto-aplikācijas. Mēs Tev parādīsim Top5:

Snapseed

Snapseed
Snapseed – skaitās vispopulārākais foto redaktors. Piedāvā daudz funkciju attēla apstrādei. Pieejami ļoti daudz filtru, efektu, tilt-shift, fokusa maiņa, asuma regulēšana. Vārdu sakot viss, kas ir vajadzīgs ir vienā aplikācijā.

Mextures

mextures
Mextures – jauna aplikācija fotogrāfijām dažādu tekstūru pievienošanai. No pārējām atšķirās ar skaistu dizainu un to, ka visas tekstūras parādās “formulu” veidolā, kurus var vai nu izvilkt no gataviem katalogiem vai izveidot pašam.

AfterLight

07_AfterLight-500x226

AfterLight – vēl viens foto redaktors. Kā arī pārējie, tam ir pieejami daudzi hipsteriski filtri un rāmīši. Tas vēl nav viss – šajā programmā brīnišķīgi strādā krāsu reprodukcija. Mini-Lightroom Tavā kabatā.

Over

Over-App-620x353-500x284
Over — aplikācija papildus teksta pievienošanai fotogrāfijā. Pie tam, fonti, kas ir pieejami šajā programmā patiešām var padarīt Tavu fotogrāfiju par mākslas darbu. Ir iespēja pievienot arī savus fontus.

LensLight

lensLightPromo4-500x183

Lenslight — aplikācija, kas ļauj pievienot gaismas efektus un dažādus spīdekļus Tavai fotogrāfijai. Visi efekti izskatās ļoti dabiski un efektu patiešām ir daudz, kas neļaus īstam instagramotājam garlaikoties.

Komentāri

komentāri

sitemap