Tiekamies

Tik grūti spert pirmo soli. Mums šķiet, ka ir vēl tik daudz laika, bet aizdomājoties par mūsu ēras, planētu un visuma vecumu… aizraujas elpa. Laika mums nav – nav pavisam! Laika nav pat, lai padomātu. Šodien mēs domājam, ka tas ir, bet rīt pamostamies sirmi un ar rūgtumu atceramies visus tos gadus, kad bija gana laiks un resursi, lai realizētu savu sapni. Kas Tev traucēja?

Iespēja spert pirmo soli nav kaut kur aiz stūra – viss ir Tavās rokās. Pēc pirmā stūra iet nākamais, tālāk – nākamais, nākamais un nekā vairāk. Vai tad nezināji? Vari mūžīgi skriet dzīves ritenī un gaidīt, kad pienāks piemērotākais brīdis, bet tas jau ir noticis – tieši tagad, šajā mirklī… Jautājums ir – vai to šodien izmantosi? Diez vai to izdarīsi arī nākamajā pirmdienā.

Vienmēr ir visgrūtāk uzrakstīt pirmo lapu, bet ja to izdari – viss pārējais sāks attīstīsies pats. Kaut kur no iekšpuses nāks saprašana par to, ka visas problēmas ir mūsu pašu galvās. Un tikai tur. Bailes, nedrošība un “raustīšanās” kopā ar citām slimībām var Tevi pārliecināt, ka viss jau tāpat ir kārtībā. Tā ir daudz vieglāk un vienkāršāk. Izdari pirmo soli – neesi prasts gaļas gabals. Veicot šo soli Tu ne tikai pietuvosies savam sapnim, Tu iegrimsi pārsteidzošā pasaulē.
Nav nekā neiespējama.

Tiekamies tur.

Komentāri

komentāri

sitemap