Textra: vienkārša un ātra Android SMS rakstīšanas aplikācija

Textra: vienkārša un ātra Android SMS rakstīšanas aplikācija

textraNav nekā vienkārša kā saņemt un nosūtīt SMS. Šī funkcija jau parādījās tad, kad telefoni vēl bija jauni un dumji. Mūsdienu telefoni jau ir palikuši gudrāki, bet SMS funkcijas ir palikušas gandrīz tādas pašas. Pie tam vēl atļaujās dažreiz pabremzēt. :) Situāciju var glābt utilīta ar nosaukumu Textra, kurā ir ne tikai vairākas papildus funkcijas, bet vēl viena no svarīga lieta- tā strādā ļoti ātri.

Aplikācijas Textra pamatā ir  ātruma palielināšana strādājot ar SMS. Tā atverās vienā mirklī un piedāvā ātro pieeju Tavām īsziņām, kas ir attēlotas ķēdē un sagrupētas pēc adresātiem.

textra_1

Textra funkcionālās puses galvenā īpatnība ir iespēja individuāli uzstādīt iestatījumus katram kontaktam. Piemēram, Tu var norādīt, lai SMS paziņojuma krāsa no draugiem ir sarkana, no kolēģiem – zila. Vēl var uzstādīt dažādus skaņas signālus un vibrozvana shēmas. Tādējādi, neizvelkot telefonu no kabatas, uzreiz varēsi saprast, vai SMS ir atnācis no darba (tātad, kaut kas svarīgs) vai otrādāk – uz SMS var atbildēt vēlāk.
textra_2
Pie īsziņas sastādīšanas ir iespēja ielikt emociju ikoniņas (smailiji), bet tam ir nepieciešams lejupielādēt speciālu plugin’u, kas, par prieku, arī ir bez maksas.

Kopumā, aplikācija Textra strādā diezgan stabili un ātri. Tas ļoti būs pamanāms uz vecākiem tālruņu modeļiem, kuriem ir nepieciešamas vienkāršas un “vieglas” programmas. Iespēja, kur var individuāli uzstādīt katram kontaktam, patiks tiem cilvēkiem, kuri saņem daudz SMS. Tāpēc, ja esi gatavs nomainīt noklusēto sistēmas instrumentu darbam ar SMS, tad Textra ir reāls aizvietotājs.

LEJUPIELĀDĒ TEXTRA GOOGLE PLAY

Komentāri

komentāri

sitemap