Taksometru aplikācija Taxify veido savu autoparku

Taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify veido savu autoparku

tax
Igaunijā radītā taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify paziņojusi par sava taksometru autoparka izveidi. Jau decembrī Rīgas ielās parādīsies pirmās desmit 2015. gada Škoda Octavia automašīnas ar Taxifyzīmolu, bet līdz februāra beigām to skaits pieaugs līdz 50 automašīnām. Autoparka izveide ir daļa no uzņēmuma attīstības stratēģijas, izvirzot mērķi iekarot Latvijas taksometru tirgus līderpozīcijas.
“Kopš mūsu ienākšanas Latvijas tirgū, pasūtījumu skaits ir stabili pieaudzis par 15-20% mēnesī. Esam priecīgi, ka arī Latvijas lietotāji ir atzinīgi novērtējuši aplikācijas ērtumu un ātrumu,” stāsta viens no Taxify dibinātājiem Mārtins Viligs (Martin Villig). “Mūsu prioritāte ir nodrošināt nevainojamu servisu saviem lietotājiem. Lai gan jau šobrīd aplikāciju izmanto vairāk kā 200 individuālu taksometru vadītāju, arī aplikācijas lietotāju skaits pieaug strauji, un mums ir svarīgi, lai lietotājiem ir iespēja izsaukt taksometru dažu minūšu laikā. Tāpēc esam pieņēmuši mūsu biznesā neraksturīgu lēmumu papildināt esošo vadītāju rindas ar savu autoparku, lai atbildētu uz augošo pieprasījumu, nezaudējot kvalitāti.”

Taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify ir vadošā taksometru izsaukšanas aplikācija, kas darbojas visās Baltijas valstīs. Ikviens klientu pēc brauciena tiek aicināts atstāt atsauksmes par vadītāju, novērtējot tā braukšanas stilu, komunikāciju ar klientu, taksometra tīrību un citus faktorus. “Mēs rūpīgi izvērtējam lietotāju atsauksmes par vadītājiem, un pārtraucam sadarbību ar vadītājiem, par kuriem atsauksmes ir neapmierinošas. Klientu viedoklis ir svarīgākais,” uzsver Taxifyreģionālais vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš. Jauna autoparka izveide ir atbilde uz tirgus pieprasījumu, vienlaikus Krūmiņš uzsver, ka “mūsu biznesa pamatā ir taksometru izsaukšanas serviss un esam atvērti gan individuāliem vadītājiem, gan taksometru uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot Taxify pakalpojumu.” Pirmās jaunās Taxify zīmola automašīnas ir pieejamas lietotājiem jau šodien, saglabājot konkurētspējīgu cenu, kas ir zemāka nekā tirgus līderiem.
Mobilā telefona taksometru izsaukšanas aplikācija Taxify, kas ir pieejama uz Android, iOS un Windows viedtālruņiem, Latvijā darbojas vienu gadu un jau šobrīd ir viens no lielākajiem tirgus spēlētājiem. Lejupielādējot bezmaksas aplikāciju savā telefonā, lietotājam ir iespēja ne tikai ātri un ērti izsaukt sev tuvāko taksometru dažu minūšu laikā, bet arī izvēlēties konkrētu taksometru vadoties pēc cenas vai automašīnas izlaiduma gada, sekot līdzi vadītāja ceļam un atstāt atsauksmes par vadītāju. Taxify ir arī pirmā taksometru izsaukšanas aplikācija, kas ļauj apmaksāt braucienu ar mobilo maksājumu palīdzību savā telefonā.

LEJUPIELĀDĒ TAXIFY ŠEIT

AMart-7506
AMart-7581

Komentāri

komentāri

sitemap