Taisam ekrānjūtīgus cimdus

Taisam ekrānjūtīgus cimdus

Autors

24/12/2013Mazie lifehack'i

cimdi

Ņemt nost cimdus, lai atbildētu uz telefona zvanu vai atbildētu uz SMS tikai ar vienu simbolu (piemēram, smaidiņu) ir ziemas sāpe, no kuras var atteikties. Specializētus ekrānjūtīgos cimdus var atrast, praktiski, jebkurā interneta veikalā, bet ja jau esi iegādājies jaukus un skaistus cimdus un nevēlies tos mainīt – ir iespēja adaptēt, pie tam, laika ziņā ne ilgāk par 20 minūtēm.

Tātad, kāpēc tad parastie cimdi neļauj mūs lietot ekrānjūtīgos ekrānus? Cilvēka ķermenis (Tavi pirksti) vada elektrību, bet biezais un pūkainais cimdu audums – nē. Tātad, cimdus ir jāpārtaisa, lai tie vada elektrību.

smarfone

Kas ir nepieciešams?

-40cm garš metalizēts diegs (lurekss). To var nopirkt jebkurā tekstilveikalā, galvenais ir pareizi piemeklēta krāsa.
-Adata

diegi

Nosakam vietu

Vispirms pārbaudi, ar kādu pirkstu Tu pieskaries telefona ekrānam – visticamāk, ar rādītājpirkstu, bet, varbūt, ar vidējo? Ar kāda pirksta daļu Tu raksti SMS vai atver aplikācijas? Tieši tajā vietā Tev arī vajadzēs iešūt metalizētu diegu.

Iešujam

Kad vieta ir noteikta, uztaisi dažus iešuvumus ar metālisko diegu. Ja cimdi Tev ir pārāk lieli, kontakts var būt slikts vai nebūt vispār – diegam ir jāpieskarās ādai ļoti cieši.

Ārējā puse – cimda ārējo pusi var noformēt kā vēlies – uztaisīt krustiņu vai aplīti. Ja pareizi izvēlēsies diega krāsu, to var noslēpt.

Viss – ekrānjūtīgie cimdi ir gatavi – tagad vairs nevajag rokām salt atbildot uz zvanu.

20071831-3020161910_e801c0fa0e

Komentāri

komentāri

sitemap