Tagad reklamēties YouTube var arī Latvijā

Tagad reklamēties YouTube var arī Latvijā

youtube_latvija
Lieliskas ziņas! No 18. marta reklamētāji Latvijā un visā Baltijā var sasniegt savus potenciālos klientus vēl efektīvāk, izmantojot reklāmu YouTube video platformā. Kā viens no populārākajiem portāliem pasaulē, YouTube Tev var ļaut gan ietekmēt sava zīmola atpazīstamību, gan arī veicināt patērētājus iegādāties tavus produktus un pakalpojumus. YouTube ļauj sasniegt līdz pat 78% no Latvijas Interneta lietotājiem un 59% no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vismaz 16 gadu vecumu (TNS dati, 2014).

Jaunās reklamēšanās iespējas AdWords kontos būs pieejamas no 18. marta vakara. Lai atlasītu Latvijas mērķauditoriju vietnē YouTube, Tev kā pārvaldīto izvietojumu ir jāpievieno youtube.lv. YouTube piedāvā plašas iespējas reklamētājiem un satura veidotājiem, kalpojot kā platforma, kas ļauj sasniegt gan vietējo, gan starptautisko auditoriju.

Uzrunājošas reklāmas

Reklamētāji Latvijā tagad varēs sasniegt savus potenciālos klientus jaunos veidos, brīžos, kad tie skatās video, pārlūko kanālus, vai meklē ko konkrētu platformā YouTube.

  • Reklamētāji varēs uzrunāt lietotājus, rādot tiem kvalitatīvu saturu ar TrueView reklāmu formātiem: klipā ievietotām videoreklāmām jeb In-Stream un lapā ievietotām videoreklāmām jeb In-Display;
  • Videoreklāmas var tikt atskaņotas pirms video, tā laikā vai blakus tam;
  • Izmantojot Maksa par skatījumu cenu noteikšanu, par klipā ievietotu video reklāmu tu maksā tikai tad, ja lietotājs izvēlas noskatīties tavu videoreklāmu vai noskatās vismaz 30 sekundes no tās, ja reklāma ir garāka;
  • Sīkāka informācija par tehniskajiem parametriem ir pieejama AdWords palīdzības centrā

TrueView In-Stream In-DIsplay

Damiens Viels, Zīmolu reģionālais vadītājs YouTube EMEA, norāda:

“Reklāmdevēji vēlas un viņiem ir nepieciešams būt tur, kur ir viņu potenciālie klienti. Ar 1 miljardu unikālo ikmēneša lietotāju un 100 stundām augšupielādēta video katru minūti, YouTube apmeklē daudz aktīvu potenciālo klientu, kuri meklē, skatās, dalās ar un komentē video klipus. Ar mūsu jaunajiem un inovatīvajiem TrueView formātiem, reklamētāji maksā tikai par ieinteresētiem video skatījumiem. YouTube ir patiesi efektīva platforma, lai veicinātu sava zīmola atpazīstamību un mudinātu patērētājus izmēģināt savu produktu vai pakalpojumu”

Drīzumā mēs plānojam organizēt tiešsaistes semināru un publicēt noderīgu informāciju, lai pārrunātu labas prakses un palīdzētu tev efektīvāk sasniegt savu mērķauditoriju ar reklāmām platformā YouTube.

Ja ir kādi jautājumi – droši sazinies ar AdWords Latvijas komandu – ŠEIT.

Avots: http://adwords-lv.blogspot.com/2014/03/tagad-reklamesanas-youtube-pieejama-ari.html

Komentāri

komentāri

sitemap