Stīvena Elopa līgumā ir punkts par atlīdzību Nokia sagrāvē

Stīvena Elopa līgumā ir punkts par atlīdzību Nokia sagrāvē

Autors

25/09/2013Interesanti

nokStīvena Elopa līgumā ir atrasts punkts, kurā ir teikts, ka tam piesolīta liela atlīdzība, ja notiks “vadības maiņa”, citiem vārdiem – pie biznesa pārdošanas ar mērķi pacelt kompānijas akcijas kursus.

Nokia tiek turēta aizdomās par svarīgu detaļu slēpšanu, kas ir saistītas ar bonusu, kuru saņems bijušais prezidents un ģenerālais direktors Stīvens Elops (Stephen Elop), ja uzņēmumu Nokia nopirks korporācija Microsoft.
Pagājušā piektdienā, 20. septembrī, ir nācis klajā fakts, ka Elops saņems bonusu $25 500 000 apmērā. Bonusā ietilpst 18 mēnešu alga (4 100 000 EUR), 100 000 EUR prēmija un 14 600 00 EUR Nokia akcijas. Microsoft izmaksās bonusu 70% apmērā, pārējo – Nokia.

Piektdien, pēc vietējās un starptautiskās preses spiediena, Nokia valdes priekšsēdētājs Risto Silasma (Risto Siilasmaa) paziņoja, ka Stīvena Elopa bonusu programma “kopumā identiska” ar iepriekšējā Nokia ģenerālā direktora Olli-Pekka Kallasvuo bonusa sistēmu.
Pēc šādiem izteikumiem, somu avīze Helsingin Sanoman ļoti rūpīgi izstudēja Nokia dokumentus un atklāja, ka īsti Elopa un Kallasvuo līgumi diezgan atšķīrās.

Komentāri

komentāri

sitemap