Startup idejas

Startup idejas

Autors

09/12/2013Startups

Kastīte ar pārsteigumu LuckyBox (Japāna)

Vai Tev patīk saņemt dāvanas Jaunajā gadā? Atceries tās sajūtas, kas bērnībā Tevi pārņēma naktī pirms Jaunā gada gaidot dāvanas?
Japāņi ir “paspēlējušies” ar šo sajūtu izveidojot projektu LuckyBox.
IMG_7908-1024x768

Glāzēs ledus (Japāna)

Vienkārši plastmasas glāzes, kurās ir ledus. Pirmo reizi ieraugot nodomājām – tā ir pavisam bezjēdzīga lieta – to pašu var izdarīt mājas apstākļos. Vajag nopirkt ledus formiņas, tīru ūdeni, pagaidīt kamēr sasals, atrast glāzes… Aizmirsti! Nopērc “Ledus glāzes” – atver, ielej dzērienu un baudi.
IMG_8425-1024x768

Krekli sportistiem

Cilvēka ķermenis ir unikāls un, gandrīz, nevainojams mehānisms. Pie fiziskās slodzes tas tiecas sasniegt maksimālu veiktspēju – paplašinās vēnas, uzbriest muskuļi, paātrinās metabolisms un izdalās siltums. Tas pats siltums ir uzcītīga darba indikātors sporta zālē. Tieši uz šo lietu koncentrējas jauna kompānija Radiate Athletics.
Galvenā Radiate kreklu īpašība ir krāsu maiņa attiecīgajās vietās, kur ķermenī paaugstinās temperatūra, tādējādi, ir redzams, kuri muskuļi, uz doto brīdi, tiek nodarbināti visvairāk. Izstrādātāji norāda, ka, tādējādi, var fokusēties uz atsevišķiem treniņu veidiem. Ja pat tas nebūs kādam lietderīgi, šādu kreklu valkāt ir… tīri prieka pēc (just for fun).

futbolka-radiate
radiate

Apģērbs gadžetiem

Interesants risinājums, kuru pieprasījums ar katru dienu aug ir amerikāņu tūrisma apģērbu kompānijas līnija Scottevest. Viņi tirgū piedāvā specializētu apģērbu ceļošanai. Apmetņi, jakas, bikses, žaketes, šorti – viss ir izstrādāts ar vairākām dažāda izmēra kabatām, kas ir pielāgotas visiespējamākajiem gadžetiem un ceļošanas piederumiem.
scottevest

Spēļmantiņu iznomāšanas serviss

Mēs noteikti jau zinām, ka bērns maina spēļmantiņas ļoti bieži. Kāpēc gan neizveidotu mantu iznomāšanas servisu attiecīgajam periodam. Tieši to jau ir realizējušas dažas ASV kompānijas.
Children-Kids-Playing-Toys-Money-Barney

Komentāri

komentāri

sitemap