Android aplikācijas - kalkulators, konvertors, taimeris

Spilgtas un košas Android aplikācijas: Kalkulators, konvertors un taimeris

Modinātāji, kalkulatori, konvertori un citas mazas, bet noderīgas utilītas parādījās tajā laikā, kad viedtālruņus vēl sauca vienkārši par telefoniem un strādāja tie bez uzlādēšanas veselu nedēļu. Likās, ka kaut ko jaunu šajā nozarē vairs neizdomāsi, tomēr izstrādātāji nezaudē cerību uzrunāt lietotāju ja ne ar novatoriskām funkcijām, tad kaut vai ar košumu. Šajā rakstā atradīsi dažas vienkāršas aplikācijas, kas darbinās uz Android platformas. Tās lietot ir ne tikai ērti, bet arī patīkami.

 

Clean Calculator Beta

Get it on Google Play

Ļoti vienkāršs kalkulators, kurš Tev ļauj izmantot vienkāršākās aritmētiskās un trigonometrijas funkcijas. Tas ir ļoti “viegls” un startējās ļoti ātri, pieejamas vairākas krāsu gammas Tavai gaumei. Ko vēl Tev vairāk vajag?

clean calculator

 

Flib

Get it on Google Play

Nepieciešamība zibenīgi pārvērst jūdzes kilometros vai litrus galonos ir diezgan reta, tomēr katram gadījumam ir nepieciešams universāls garuma, masu, apjoma, ātruma un citu fizikālu lielumu konvertors. Starp citu, Flib neaizņem daudz vietas un izskatās tik ļoti simpātiski, ka gribās ar to spēlēties.

flib

 

Beautiful Timer

Get it on Google Play

Aplikācijai Beautiful Timer ļoti piestāv tās nosaukums. Eleganta saskarne, Holo-veida dizains ļauj darbināt vairākus taimerus vienlaicīgi. Ļauj saglabāt vēlamos iestatījumus, skaņas izslēgšana ar rokas kustības palīdzību virs viedtālruņa, var pat apmainīties ar taimeriem izmantojot NFC tehnoloģiju (interesanti, kam tas būs noderīgi). Pie mīnusiem, diemžēl, varam norādīt vairāku funkciju cena.
timer

Komentāri

komentāri

sitemap