Spēle, ko spēlēs pēc 2700 gadiem

Spēle, ko spēlēs pēc 2700 gadiem

Autors

03/12/2013Interesanti

A Game for SomeoneDžeisons Rorers (Jason Rohren), tādu spēļu kā “Passage”, “The Castle Dosctrine”, “Diamond Trust of London” izstrādātājs, ir izveidojis jaunu spēli, kuru spēlēs mūsu tālie pēcteči.

Vēl martā Rorers, kas bija iedvesmots ar senlaiku spēlēm, ievērojamāko arhitektu darbiem, ir prezentējis nākotnes “spēli kādam” (“A Game for Someone”). Pēc autora izdomas, spēles noteikumus nav jāzina nevienam, kas dzīvo dotajā brīdī uz šīs pasaules, tāpēc spēles testēšanā Rorers izmantojis mākslīgo intelektu. Pati spēle (dēlītis un figūras) ir izstrādāta no titāna, kas ļauj tai saglabāties tūkstoš gadus. Spēles instrukcijas autors ir uzdrukājis uz izturīga papīra, ielicis hermētiskajā caurulē no termo-izturīga stikla un tad iekausējis atkal titānā.

A Game for Someone4
A Game for Someone2

Pirms prezentācijas Rorers savu spēli ieracis vienā no Nevadas tuksnešiem, tālāk no ceļiem un apdzīvotiem punktiem. Stāstot par šo spēli, autors nav nodemonstrējis spēles laukumu un nav pastāstījis noteikumus, vienīgi izdalījis skatītājiem dīvainus konvertus un palūdzis tos nevērt vaļā, kamēr nav noslēdzies priekšnesums. Konvertos bija atrodami 900 GPS koordinātu varianti ar apslēpto spēli: pēc izstrādātāja vārdiem, pat ja kāds sāks meklēt ar metāla detektoru – tas aizņems aptuveni 2700 gadus. Nav zināms, kādu pievienoto vērtību šī spēle sniegs, bet Džeisonam Roreram ir izdevies ieinteresēt publiku ar “Spēli kādam”.

A Game for Someone1
A Game for Someone3
Lifehack.lv viedoklis – interesants piegājiens, mūsuprāt, pats meklēšanas process arī ir šī spēle. Atrodamais objekts ir sava veida dāvana no izstrādātāja.

Komentāri

komentāri

sitemap