Biznesa Sula-"I Love you records" un studija "Body and Soul"

Šoreiz Biznesa Sulas ietvaros – “I Love you records” un deju studija “Body and Soul”

Autors

13/01/2014Pasākumi

biznesa_sula

11. februārī plkst. 18 notiks pirmais šī gada RTU uzņēmējdarbības foruma «Biznesa sula» pasākums, kurā par savu uzņēmējdarbības pieredzi stāstīs Līga Liberte, deju studijas «Body and Soul» un «Līgas Libertes dejas teātris» īpašniece, kā arī mūzikas izdevniecības «I Love You Records» dibinātājs Bruno Roze.

«Biznesa sulas» pirmais 2014. gada pasākums notiks «I love you» bārā Rīgā, Aldaru ielā 9. Pieteikšanās pasākumam līdz 10. februārim,
aizpildot pieteikuma anketu BEZMAKSAS.

“Body and Soul”
body_and_soul

Līga Liberte, studijas «Body and Soul» dibinātāja, ir pirmā, kas Latvijā aizsākusi laikmetīgā džeza dejas kursus. Līgas Libertes dejas teātris iestudē kvalitatīvas dejas izrādes, to realizācijā iesaistot deju studijas «Body and Soul» dejotājus. Piecu gadu laikā visas Līgas Libertes veidotās izrādes ir izpārdotas un peļņu nesošas. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt ne tikai kā taisīt mākslu, bet arī kā to pārdot.

“I Love You Records”
iloveyourecords

«I Love You Records» ir neatkarīga mūzikas izdevniecība, kas sadarbojas ar dziesminiekiem, indie folka, indie popmūzikas un eksperimentālā roka mūziķiem no Baltijas valstīm un Skandināvijas. «I Love You» zīmola pirmsākumi rodami 2003. gada decembrī, kad Vecrīgā tika atvērts «I Love You» bārs.

biznesa_sula_plakats

Reģistrējies pasākumam Bezmaksas šeit.

Uzņēmējdarbības forumu «Biznesa sula» 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka, informatīvais atbalstītājs – Lifehack.lv. Forums notiek kopš 2011. gada, un tajā uzņēmēji satiekas ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu biznesa ideju.

Forumā tiek vadīta diskusija un nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai. Pieredzējušie uzņēmumu vadītāji un topošie uzņēmēji diskutē par jauno uzņēmumu izaugsmes iespējām Latvijā, investīciju piesaisti, inovatīvu ideju attīstību Latvijas tirgū, mazo un vidējo uzņēmumu lomu jaunu darbavietu veidošanā u. c.

Ieskaties iepriekšējā Biznesa Sulas programmā šeit, kur piedalījās John Neeman Tools un Groobe.

Komentāri

komentāri

sitemap