Snapguide – instrukcija visām dzīves situācijām

Snapguide – instrukcija visām dzīves situācijām

snapguideMūsdienās, internetam attīstoties, pie pat ļoti elementāriem jautājumiem mēs vēršamies tajā pašā Google pēc palīdzības. Cilvēki vēlās vienkāršot savu dzīvi jautājot padomu citiem. Tas ir pareizi. Tagad iedomājieties, ka vairāki cilvēki no visas pasaules dalās ar savu pieredzi izmantojot tikai vienu sociālo tīklu. Tas ir Snapguide – viena no noderīgākajām aplikācijām iOS.
Pēc pirmās Snapguide palaišanas reizes lietotājam būs piedāvāta iespēja izveidot savu personīgo kontu, izmantojot Facebook vai Twitter akauntus. Pēc šīs vienkāršās procedūras varēsiet kļūt par pilnvērtīgu sabiedrības locekli. Izlasot iepriekšējo tekstu, noteikti ir radies jautājums – kas un kāpēc izmantos šo aplikāciju? Atbilde Tevi pārsteigs. Ar Snapguide palīdzību varēsi atrast kādu instrukciju vai kādu cita pieredzi, var teikt, par jebkādu tēmu. Sākot no banālās lampiņas nomaiņas beidzot ar kāda sarežģīta ēdiena pagatavošanu, Windows uzstādīšanu uz datora. Variantu ir ļoti daudz un tie ir lietotājiem pieejami.

Interfeiss saņem vispozitīvākas atsauksmes. Snapguide izskatās kā žurnāls, kuru var šķirstīt, atverot nepieciešamo materiālu jaunā lapā. Instrukcijas izstrādā lietotāji lietotājiem – teksta, attēla, video formātos. Pie jebkura materiāla var atstāt komentāru un dalīties ar to, ja vēlies, iepriekšminētos sociālos tīklos. Ir poga – Man patīk, lai varētu saglabāk interesējošās instrukcijas savā personīgajā bibliotēkā.

Tikai ar vienu peles klikšķi var izsaukt Menu, no kura ir pieejamas sekojošas funkcijas – Profils, rubrikas izvēle un dažādi iestatījumi. Snapeguide no sociāliem tīkliem ir mantojis iespēju sekot lietotājiem un likt „Like”. Aplikācija piedāvā ļoti ērtā un vienkāršā veidā izveidot savu instrukciju un padalīties ar citiem. Jāņem vērā, ka lietotāji izmantos viedtālruni vai planšeti, lai izmantotu Snapguide, tāpēc pa rokai vienmēr būs kamera bilžu iemūžināšanā kā instrukcijas papildinājums.

Snapeguide – unikāls, savā ziņā, rīks un pakalpojums. Pavisam nav obligāti tik problēmsituāciju gadījumos vērsties pie Snapguide. Vienkārši atver to tāpat, pašķirsti minūtes 10, un, iespējams, atradīsi to, ko vēlēsies realizēt dzīvē.

Komentāri

komentāri

sitemap