Skype tagad arī pārlūkā (brauzerī) jeb web vidē

Skype tagad arī pārlūkā (brauzerī)

Skype beta versija webā jau pieejama visā pasaulē, ne tikai ASV un Lielbritānijas teritorijā. Par to tiek lēsts kompānijas blogā.
skypeweb

Skype web vides izmantošanai ir nepieciešams autorizēties Skype.com un izvēlēties “Skype pārlūkam” jeb web.skype.com. Balss videozvaniem vajadzēs uzstādīt atsevišķu pārklūka paplašinājumu, kas tiek piedāvāts lejupielādei bez maksas.

Kompānija norāda, ka jaunā versija ir pieejama visā pasaulē, kaut arī Skype dokumentācijā rakstīts, ka pakalpojums ir pieejams tikai atsevišķam cilvēku lokam.

Jaunā versija atbalsta ap 30 valodām. Pēc kompānijas pārstāvju domām, šī versija palīdzēs iezmantot Skype tiem cilvēkiem, kas izmanto Skype telefonā un nevēlās ielādēt atsevišķu aplikāciju datorā.

Tekošā versijā var apmainīties ar ziņojumiem un veikt video un balss zvanus, bet nevar zvanīt uz mobiliem un stacionāriem telefoniem. Pārklūkprogrammas Skype versijjā nevar izveidot audio vai video konferences, savukārt tajās var piedalīties, ja esi uzaicināts pievienoties grupai.

Skype web-versija atbalsta visus populāros pārlūkus priekš Windows, ieskaitot pēdejās Internet Explorer versijas, Firefox un Google Crome. Uz Mac OS X veikt zvanus var tikai no Safari. Chromebook un Linux lietotoāji, pagaidām, var pārsūtīt tikai ziņojumus.
Komentāri

komentāri

sitemap