Septembrī Apple parādīs jaunu iPhone 5C

Septembrī Apple parādīs jaunu iPhone 5C

Autors

12/08/2013iOS/Apple

apple

Nemaz nemēģini neko ieplānot 10. septembra vakarā – Apple parādīs visai pasaulei jaunus iPhone.
Vietne AllThingsD, balstoties uz neidentificētu avotu, paziņo par to, ka Apple plāno prezentēt jauno iPhone speciālā pasākumā 10. septembrī.

Šis pasākums kompānijai Apple būs ļoti nozīmīgs- uzņēmums saņem pamata peļņu no iPhone pārdošanas, toties zaudē tirgus daļu dēļ mazbudžeta telefoniem uz Android bāzes un konkurences ar Samsung. Viens no atslēgas jautājumiem prezentācijā būs – vai Apple mainīs savu stratēģiju un piedāvās “ābolus” pēc vidējās telefonu tirgus cenas. Vēsturiski, Apple ir piedāvājusi jau novecojušos modeļus (gada vai divus vecu) par daudz zemākām cenām par aktuāliem modeļiem. Savukārt, pēdējā gada laikā, eksperti runā par šādas taktikas neefiktivitāti un baumas lēš- jaunais modelis būs jaunās Apple stratēģijas mazbudžeta iPhone.

Kopumā, ņemot vērā visus viedokļus, var izsecināt, ka šim mazbudžeta aparātam būs daudz vājāks proceros un kamera, salīdzinot ar iepriekšējo modeli. Vadoties pēc baumām, jaunais modelis iegūs nosaukumu iPhone 5C.

Sākumā jaunajam iPhone modelim būs iešūts iOS7. Uz doto brīdi Apple pārstāvji nav snieguši nekādu informāciju par 10. septembra pasākumu.

Komentāri

komentāri

sitemap