Samsung uzsāk Galaxy S5 viedtālruņa tirdzniecību

Samsung uzsāk Galaxy S5 viedtālruņa tirdzniecību

galaxy_s5

Rīt, 11. aprīlī, Samsung uzsāk viedtālruņa Galaxy S5 tirdzniecību Latvijā un pasaulē, viedtālrunim veikalu plauktos nonākot vienlaikus – plkst. 11:11 pēc vietējā laika.

Piektās paaudzes Galaxy S sērijas viedtālrunis Galaxy S5 ir radīts atbilstoši lietotāju vēlmēm, iekļaujot vairākas būtiskas inovācijas, kas piemērotas ikdienai. Tam ir 16 megapikseļu kamera ar uzlabotu izvēlni un lietotāja saskarni, kas ļauj viegli uzņemt, rediģēt un dalīties ar attēliem, bet īpašais enerģijas taupīšanas režīms samazina baterijas patēriņu. Ierīces korpuss ir apgādāts ar IP67 standartam atbilstošu aizsardzību pret putekļiem un ūdeni. Turklāt viedtālrunim ir ātrāka datu pārraide, vairākas aplikācijas aktīvam dzīvesveidam, kā arī uzlabota aizsardzība.
galaxy_s52

Jaunā Samsung Galaxy S5 aptuvenā mazumtirdzniecības cena Latvijā ir 700 eiro, un to varēs iegādāties vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos tirdzniecības centros.

samsung

Samsung kā inovāciju līderis valkājamo tehnoloģiju tirgū paplašinājis šo tehnoloģiju klāstu ar nozarē pirmo viedpulksteni ar izliektu Super AMOLED ekrānu – Gear Fit. Tas nodrošina visplašākās iespējas aktīvam dzīvesveidam un sportam, vienlaikus nezaudējot ne stilu, ne iespējas sazināties. Savukārt jaunie Samsung Gear 2 un Gear 2 Neo lietotājiem piedāvā uzlabotu savienojamību un pilnībā integrētus risinājumus.

Gear Fit un Gear 2 Neo aptuvenā mazumtirdzniecības cena Latvijā ir 200 eiro, un Gear 2 aptuvenā cena ir 300 eiro.

Viedtālruņu lietotājiem arvien būtiskākas kļūst iespējas un saturs, ko tālrunis var sniegt. Tāpēc Samsung ir sagatavojis Galaxy S5 lietotājiem aplikāciju dāvanu komplektu, kas iekļauj gan mūzikas straumēšanas servisu Deezer, gan vairākas sporta, aktīva dzīvesveida, ziņu, spēļu, produktivitātes un datu glabāšanas aplikācijas, piemēram, Endomondo, DropBox, Bloomberg Businessweek+, LinkedIn Business Premium un citas par kopējo vērtību virs 500 eiro.

Komentāri

komentāri

sitemap