Sākas biļešu tirdzniecība konferencei TechChill Baltics

Sākas biļešu tirdzniecība tehnoloģiju konferencei TechChill Baltics

Autors

13/12/2013Pasākumi Startups

techchill
Jau vakar, 12. decembrī tika atklāta tehnoloģiju konferences “TechChill Baltics” biļešu pārdošana. Konference norisināsies 2014. gada 13. februārī Rīgā un jau trešo gadu pulcēs jaunuzņēmumus (start-up), tehnoloģiju interesentus, investorus un pieredzes bagātus spīkerus no visas pasaules.

„TechChill Baltics” ir bezpeļņas vienas dienas konference, kuras mērķis ir iedvesmot un dalīties zināšanās un pieredzē, lai veicinātu jauno uzņēmumu attīstību pasaules mērogā. 2013. gada konferencē bija 250 apmeklētāju, šoreiz plānots ap 350 starptautisko viesu.

agenda

Šī gada tematika veltīta tirgus iekarošanas stratēģijām – dienaskārtībā iekļautas mediju diskusijas, mārketinga un sabiedrisko attiecību profesionāļu prezentācijas, kā arī pieredzējušu uzņēmēju stāsti. Paralēli tam konferenci papildinās arī „pitch” (īso prezentāciju) konkurss, lieliskas kontaktu dibināšanas iespējas un vakara noslēguma svinības. Daži no šī gada spīkeriem: Collette Ballou (Ballou PR), Shira Abel (Hunter&Bard), Mike Butcher (TechCrunch), Kristjan Hiiemaa (Erply).

Konferenci dienu iepriekš aizsāks Mini Seedcamp – darbnīca, kurā īpaši atlasīta komanda strādās ar startup uzņēmumiem, dodot padomus attīstībai, kā arī nodrošinot pieeju vērtīgam kontaktu klāstam.

Biļetes iespējams iegādāties konferences interneta lapā www.tcbaltics.com/get-tickets. Šobrīd pieejamas īpaši izdevīgas biļetes, tāpat ievērojamas atlaides piešķirtas studentiem, start-up pārstāvjiem un TechHub biedriem.

TechChill Baltics organizē biedrība TechHub Riga.

th_logo_250

Komentāri

komentāri

sitemap