Pirmo reizi Latvijā - "Startup Weekend Riga"

Pirmo reizi Latvijā – “Startup Weekend Riga”

Autors

04/01/2014Pasākumi Startups

weekend

Pirmo reizi Latvijā, 17.-19. janvārī, notiks starptautiskais biznesa ideju pārbaudes, produktu izstrādes un jaunuzņēmumu izveides pasākums “Startup Weekend Riga”

„Startup Weekend Riga” ir…
startup_weekend_logo

54-stundu garš pasākums, kas ir izmodelēts tā, lai nodrošinātu labāko uz praktiskas darbības pieredzes balstītu izglītību tehniskajiem un netehniskajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Nedēļas nogales pasākums ir vērsts uz darbību, inovāciju un izglītību un tā laikā dalībniekiem ir izaicinājums izveidot jauniesācējuzņēmumus (startup) un spēt sadarboties ar līdzīgi domājošiem indivīdiem ārpus sava ikdienas kontaktu tīkla. Pasākuma programma sākas piektdienas vakarā ar autoru ideju „pitčosanu” (prezentēšanu), 10 ideju izvēli un darba grupu izveidi katrai idejai. Nākamajās dienās pasākums turpināsies ar ideju testēšanu, biznesa modeļa attīstību un produkta pamata prototipa radīšanu, kā arī praktiskiem semināriem un atbalstu no pieredzējušiem mentoriem. „Startup Weekend” programma noslēgsies svētdienas vakarā ar komandas darba rezultātu prezentāciju žūrijai, kas sastāv no potenciālajiem riska kapitāla investoriem, atbalsta programmu vadītājiem un vietējiem uzņēmējiem.

Ko Tu satiksi “Startup Weekend Riga”?

Vidēji aptuveni 50% Startup Weekend Riga” mērķauditorijas pārstāvji ir saistīti ar informācijas tehnoloģijām (programmatūras izstrādātāji, web dizaineri u.c.), un uz 50% saistīti ar uzņēmējdarbību un vadīšanu (uzņēmēji, mārketinga un finanšu vadītāji, produktu vadītāji u.c.). Globālā aptauja liecina, ka 29% Startup Weekend dalībnieku apmeklē pasākumu savā kontaktu tīkla paplašināšanai, 20% vēlas attīstīt / veidot produktu, un 13%, lai uzzinātu, kā izveidot jaunu biznesu. Aptuveni 80% no komandu dalībniekiem plāno turpināt strādāt pie pasākuma laikā izveidotā jaunuzņēmuma arī pēc nedēļas nogalēs pasākuma beigām.

Reģistrējies “Startup Weekend Riga” šeit!

Dalībai projektā aicinām pieteikties IT speciālistus, uzņēmējus, uzņēmējdarbības attīstītājus, projektu vadītājus, studentus, ideju autorus, kā arī personas, kas sapņo un vēlas kļūt par uzņēmējiem, un kuri būtu ieinteresēti veidot sadarbību ar informāciju tehnoloģiju speciālistiem, lai uz sadarbības bāzes dibinot jaunus Latvijas uzņēmumus ar starptautisku izaugsmes potenciālu.

SW-Eventbrite-Header2-Template-960x200

Ko Tu iegūsi “Startup Weekend Riga”?
Izglītību

„Startup Weekend” ir veidots pēc principa mācīšanos darot („learning-by-doing”). “Startup Weekend Riga” laikā izveidoto uzņēmumu komandām būs iespēja saņemt bezmaksas palīdzību no tehnoloģiju, pārdošanas un digitāla mārketinga ekspertiem. Kopā ar mentoriem notiks mērķtiecīga uzņēmuma komandas apmācība, ekspertīze, koučings un riska kapitāla piesaiste.

Kontaktu tīklu

„Startup Weekend Riga” komanda smagi strādā, lai piesaistītu pasākumam inovatīvas un uzņēmīgas personas, kā Tu! Tev būs iespēja satikt, iepazīt un plecu pie pleca darboties ar līdzīgi domājošiem jaunuzņēmumu entuziastiem un pieredzējušiem ekspertiem.

Līdz dibinātāju iepazīšanās

Ja Tev ir ģeniāla biznesa ideja un plāno veidot savu uzņēmumu, bet nepieciešams izveidot spēcīgu komandu, tad “Startup Weekend Riga” ir priekš Tevis. Izmanto laiku, lai pārbaudītu savu ideju, iepazīstinātu citus ar tās darbību, kā arī liktu pamatus komandas izveidei.

Jaunas prasmes

Nedēļas nogales pasākums ir ideāla iespēja piedalīties jaunas platformas izveidē, apgūt jaunu programmēšanas valodu, vai arī izmēģināt praksē mārketinga paņēmienus. Atliekt tikai paspert soli ārpus savas komforta zonas.

Uzsākt uzņēmējdarbību

„Startup Weekend” ir veidots pēc „Lean Startup” metodikas, kas ir jaunuzņēmumu pasaulē atzīta pieeja uzņēmējdarbības uzsākšanai un ideju sākotnējai pārbaudei.

Mentoru atbalsts

Vietēji tehnoloģiju un startupu ekosistēmas līderi piedalīsies „Startup Weekend Riga” un sniegs atgriezenisko saiti dalībniekiem.

Reģistrējies “Startup Weekend Riga” šeit!

Piekļuve vērtīgiem Startup resursiem

Piedaloties Startup Weekend Tev tiek dota tūlītēja piekļuve lieliskiem produktiem un instrumentiem, kas palīdzēs Tavas idejas un uzņēmējdarbības attīstīšanā arī pēc pasākuma. Neviens neatstāj Startup Weekend ar tukšām rokām!

Pasākuma programma (ENG)

startupweekendriga

Reģistrējies “Startup Weekend Riga” šeit!

Komentāri

komentāri

sitemap