Pirmo reizi Baltijā - Global StartUp Battle !

Pirmo reizi Baltijā – Global StartUp Battle !

Autors

03/10/2014Pasākumi Startups

liepaja
StartUp Weekend Liepāja ietvaros 14.-16. novembrī pirmo reizi Baltijā notiks “Global StartUp Battle” cīņas – tas ir lielākās StartUP uzņēmēju un izstrādātāju sacensības pasaulē, ko atbalsta Google.
Veikals “Māja” telpās (Vecā ostmala 24, Liepāja) rudenī notiks starptautiskais biznesa idejas pārbaudes, biznesa modeļa un produkta izveides pasākums “Startup Weekend Liepāja”, kur labākām divām idejām būs iespēja tālāk sacensties ar citu StartUp Weekend uzvarētājiem iekš Global StartUp Battle.

Vairāk par „Startup Weekend Liepāja”:

Tas ir 54-stundu garš pasākums, kas ir izmodelēts tā, lai nodrošinātu labāko uz praktiskas darbības pieredzes balstītu izglītību tehniskajiem un netehniskajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Nedēļas nogales pasākums ir vērsts uz darbību, inovāciju un izglītību un tā laikā dalībniekiem ir izaicinājums izveidot jauniesācējuzņēmumus (startup) un spēt sadarboties ar līdzīgi domājošiem indivīdiem ārpus sava ikdienas kontaktu tīkla. Pasākuma programma sākas piektdienas vakarā ar autoru ideju „pitčosanu” (prezentēšanu), 10 ideju izvēli un darba grupu izveidi katrai idejai. Nākamajās dienaš pasākums turpināsies ar ideju testēšanu, biznesa modeļa attīstību un produkta pamata prototipa radīšanu, kā arī praktiskiem semināriem un atbalstu no pieredzējušiem mentoriem. „Startup Weekend” programma noslēgsies svētdienas vakarā ar komandas darba rezultātu prezentāciju žūrijai, kas sastāv no potenciālajiem riska kapitāla investoriem, atbalsta programmu vadītājiem un vietējiem uzņēmējiem.

PIESAKIES STARTUP WEEKEND ŠEIT

Ko Tu satiksi “Startup Weekend Liepāja”?

Vidēji aptuveni 50% „Startup Weekend Liepāja” mērķauditorijas pārstāvji ir saistīti ar informācijas tehnoloģijām (programmatūras izstrādātāji, web dizaineri u.c.), un uz 50% saistīti ar uzņēmējdarbību un vadīšanu (uzņēmēji, mārketinga un finanšu vadītāji, produktu vadītāji u.c.). Globālā aptauja liecina, ka 29% Startup Weekend dalībnieku apmeklē pasākumu savā kontaktu tīkla paplašināšanai, 20% vēlas attīstīt / veidot produktu, un 13%, lai uzzinātu, kā izveidot jaunu biznesu. Aptuveni 80% no komandu dalībniekiem plāno turpināt strādāt pie pasākuma laikā izveidotā jaunuzņēmuma arī pēc nedēļas nogalēs pasākuma beigām.

Dalībai projektā tiek aicināti pieteikties IT speciālisti, uzņēmēji, uzņēmējdarbības attīstītāji, projektu vadītāji, studenti ideju autori, kā arī personas, kas sapņo un vēlas kļūt par uzņēmējiem, un kuri būtu ieinteresēti veidot sadarbību ar informāciju tehnoloģiju speciālistiem, lai uz sadarbības bāzes dibinot jaunus Latvijas uzņēmumus ar starptautisku izaugsmes potenciālu.

PIESAKIES STARTUP WEEKEND ŠEIT

KUR UN KAD?

2014. gada 14, 15. un 16. novembrī
Veikals “Māja” telpās
Adrese: Vecā ostmala 24, Liepāja

Reģistrācija un pasākuma programma – http://www.up.co/communities/latvia/liepaja/startup-weekend/4016
Pasākums notiks angļu valodā.
“Startup Weekend Liepāja’’ ieejas biļetes cenā ir iekļauta 7 – reizes ēdināšana, našķi, un tik daudz kafijas cik Jūs varat izdzert.

Sekojiet Startup Weekend Liepāja sociālajos tīklos:
Facebook: https://www.facebook.com/Startupweekendliepaja
Twitter: @swliepaja

Komentāri

komentāri

sitemap