Pirmais kibersporta jeb e-sporta kanāls Latvijā!

Pirmais kibersporta jeb e-sporta kanāls Latvijā!

Autors

12/05/2016Interesanti

Kiberspēles
Viasat piedāvā skatītājiem jaunu patstāvīgu televīzijas kanālu „eSportsTV”, kļūstot par pirmo televīzijas platformu Latvijā, kas saviem skatītājiem piedāvā e-sporta kanālu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Jaunais kanāls nodrošinās vairāk nekā 2000 tiešraides stundu no e-sporta un datorspēļu pasaules katru gadu. Tai skaitā vadošās e-sporta komandas un populārākās zvaigznes, kā arī pārraides no profesionālajām e-sporta līgām un starptautiskiem turnīriem, pasākumiem un čempionātiem, piemēram, ESL One, Intel® Extreme Masters, ESL Pro League un DreamHack.

„Šis kanāls ir pirmais pasaulē e-sporta TV kanāls, kas darbosies 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Saprotot, cik ļoti nozīmīgi ir saskatīt sīkāko detaļu katrā e-sporta notikumā, šo „eSportsTV” kanālu nodrošināsim HD izšķirtspējā, lai klienti pārraides varētu baudīt pilnā mērā.”

Latvijas eSporta Federācijas prezidents Sergejs Parvatkins: „Liels prieks, ka šis e-sporta kanāls būs pieejams arī Latvijas auditorijai! Latvijā dažādu līmeņa e-sporta turnīros piedalās vairāki simti iedzīvotāju un potenciāli katrs ceturtais skolnieks un students, vai nu hobija līmenī spēlē datorspēles vai spēlē tieši tās datorspēles, kas ir atzītas par e-sporta disciplīnām. Latvijas e-sporta spēlētāji piedalās dažāda līmeņa turnīros un sasnieguši pat ļoti labus rezultātus.”

E-sporta kanāls Latvijā

Baudi e-sporta notikumus jau šonedēļ kanālā „eSportsTV”:
– 14.maijā un 15.maijā plkst. 22:00 tiešraidē ESL Pro League fināli (CS:GO)

Viasat TV platformā „eSportsTV” kanāla pozīcija ir 24.
eSportsTV Lifehack.lv

Komentāri

komentāri

sitemap