Pirmais izliektais īpaši augstas izšķirtspējas televizors

Pirmais izliektais īpaši augstas izšķirtspējas televizors arī Latvijā

Autors

22/04/2014Gadžeti

sams

Samsung Electronics radījis savu pirmo izliekto īpaši augstas izšķirtspējas televizoru (UHD TV), uzstādot jaunus inovāciju, dizaina un satura standartus TV industrijā. Pirmo reizi tas tika prezentēts šī gada janvārī patērētāju elektronikas izstādē CES, iegūstot vairākus apbalvojumus, tagad pieejams arī Latvijā un Baltijas valstīs.

„Saskaņā ar pētījumu kompānijas GFK datiem, pieprasījums pēc lielāka izmēra ekrāniem aizvien palielinās. Samsung kā līderis TV industrijā pasaulē, ir pirmais, kas laidis klajā izliektu UHD televizoru ar Auto Depth Enhancer tehnoloģiju nebijušam klātbūtnes efektam. Ar jauno izliekto UHD TV ceram, ka turpināsim veiksmīgi iesākto – Samsung jau septīto gadu pēc kārtas ieņem pirmo pozīciju TV produktu tirgū Baltijas valstīs,” sacīja Viktors Markuls, Samsung Electronics Baltics Sadzīves elektronikas biznesa vadītājs Baltijā.

unnamed (1)

Izliektais īpaši augstas izšķirtspējas televizors ar inovatīvo izliekto ekrānu nodrošina plašāku skatīšanās lauku, radot panorāmas efektu un liekot attēlam izskatīties lielākam, nekā tas ir patiesībā. Izliektais dizains piedāvā līdzsvarotu un kvalitatīvu skatīšanos – uzlabotais skatījuma leņķis un augstāks kontrasts no dažādiem skatupunktiem pārliecina ikvienu skatītāju, ka tieši viņš izvēlējies vislabāko sēdvietu telpā. Turklāt skatītāji var izbaudīt gandrīz telpisku 3D attēlu bez brillēm, izmantojot jauno Auto Depth Enhancer funkciju. UHD televizora sniegumu vēl papildina arī Samsung radītās tehnoloģijas, kas nodrošina izcilu attēla dziļumu, krāsas un detalizāciju. Piemēram, PurColor™ tehnoloģija palīdz iegūt daudz precīzākas krāsu toņu nianses.

Neliela, bet patīkama nianse – izliektais UHD televizors spēj kalpot arī kā vizuāli pievilcīgs interjera objekts, turklāt pat tad, kad tas ir izslēgts. Televizora izliektā forma ir estētiski pievilcīgi no jebkura skatupunkta.

Izliektā UHD TV mazumtirdzniecības cena Baltijas valstīs ir sākot no 4500 EUR, un ir pieejams lielākajās elektrotehnikas tirdzniecības vietās.
Papildu informācija pieejama šeit: http://www.samsung.com/lv/news/localnews/2014/curved-uhd-tv-promotion

Komentāri

komentāri

sitemap