Pirātu partija izveido mediju. Maksās 125 EUR arī latviešiem

Pirātu partija izveido mediju un maksās 125 EUR arī latviešiem

falconwingZviedrijas Pirātu partijas dibinātājs Rikards Falkvinge izstrādā mediju, kas sevī ietver attēlus no sociāliem tīkliem. Ziņojumi tiks izplatīti tikai attēlu veidā. Tur parādīsies arī reklāma.

“Avīznieki žēlojās, ka tīmekļa paaudze nepērk viņu “vakardienas interneta” drukātos materiālus un saka, ka šai paaudzei neinteresē pilsoniskā sabiedrība. Nudien, vēl aplamāk viņi nevar izklausīties” – saka Falkvinge.

aviz

Šobrīd Falkvinge vēlās rekrutēt darbiniekus šim medijam visā Eiropas savienībā, kā arī Norvēģijā, Šveicē un Islandē. Katrā valstī strādās 21 darbinieks. Darbinieki rakstīs pa vienam īsam ziņojumam no trim teikumiem nedēļā.

Vispirms jaunā medija darbinieki nesaņems algu, bet pēc pirmajiem ienākumiem kontenta radītāji saņems 125 EUR mēnesī. Visi norēķini notiks Bitcoin‘os.

KĀ PIETEIKTIES ŠIM DARBAM NO LATVIJAS?

  1. Ieejiet FalconWing Media pieteikšanās lapā pēc adreses https://ops.falconwing.org/Signup ;
  2. Pārejiet uz 2. soli nospiežot “Next” pogu un aizpildiet datus par sevi;
  3. Trešajā solī izveido savu paroli un ieķeksē “Individual Writer”;
  4. Ceturtajā un piektajā solī izveido unikālu ziņojumu piemērus pēc principa Fact. Background. Satire. Pirms raksti, iesakām iepazīties ar šo stilu Wiki lapā;
  5. Nospied “Finish” un Jūnija beigās saņemsi e-pastu ar uzaicinājumu pievienoties kustībai un detalizēti uzzināt par veicamo darbu.Komentāri

komentāri

sitemap