Pienācis laiks iet prom no darba...

Pienācis laiks iet prom no darba…

Autors

02/08/2013Internets Startups

… un sākt savu biznesu. Jā, tas ir grūti. Jā, tam ir vajadzīgas daudzpusīgas zināšanas, drosme un nedaudz veiksmes. Bet tas ir tā vērts. Šobrīd rodas arvien vairāk organizāciju un programmu, kas palīdz jaunajiem uzņēmējiem uzsākt savu biznesu. Maijā ir noticis vēl viens notikums „start-up” pasaulē – Rīgā ir atvērusies biznesa laboratorija eegloo (Iglu) IT projektiem.

eegloo.png

eegloo – tas ir biznesa inkubators, kas palīdz jaunajiem uzņēmējiem ātri izveidot produktu un ieviest to tirgū. Ar € 200,000 finansējumu pirmajam gadam un 7 cilvēku komandu Eegloo ir atvērts katram gribētājam uzsākt kaut ko jaunu IT jomā.

zans 

Žans Mauris, eegloo dibinātājs un CEO

“Mūsu darbības princips ir ļoti vienkāršs:  mēs piedāvājam pieredzi, zināšanas un mūsu  komandas rokas jūsu projekta izstrādei. Bezmaksas. Apmaiņā pret to mēs vēlamies iegūt noteiktu īpašumtiesību daļu no jūsu projekta (uzņēmuma). Mēs kopā ejam ceļu no idejas līdz produkta attīstībai, ieviešanai tirgū un klientu iegūšanai un tādejādi kļūstam par pilnvērtīgiem partneriem.”

 

Pieteikties darbībai eegloo var jebkurš, kam ir biznesa ideja un kas ir gatavs veltīt noteiktu laiku tās attīstībai. Lai izmantotu šo iespēju, nav jābūt ne IT speciālistam, ne dizainerim, ir jābūt tikai ilgstpējīagai idejai un vēlmei to attīstīt. Pieteikumi tiks izskatīti, vadoties no mūsu kritērijiem, un ikviens autors, kura ideja atbildīs mūsu kritērijiem, varēs rēķināties ar iespēju iedzert kafiju kopā ar eegloo un apspriest viņa/viņas ideju eegloo birojā.

Protams, ka eegloo savu dzīvi neuzsāks visas idejas un projekti. Mums ir noteikti kritēriji, no kuriem daži ir sekojoši:

  • Idejai ir jāpiemīt konkrētam, ticamam  un saprotamam biznesa modelim. Kā un kad jūsu projekts pelnīs naudu?
  • Idejai jāpiemīt globālas attīstības potenciālam bez būtiskām problēmām vai traucēkļiem.
  • Idejai jābūt ne pārāk sarežģītai un smagai. Tas nozīmē, ka tās pirmās versijas realizācijai vajadzētu pietikt ar 4 – 6- darba nedēļām.

 antons 

 

Antons Dmitrijevs, Eegloo līdz-dibinātājs, CTO

“Ļoti daudzu “start-up” veiksme ir atkarīga no tā, cik ātri projekts nonāks tirgū un iegūs pirmo atgriezenisko saiti no lietotājiem. U,n protams, no kvalitātes kādā tas startē. Mēs palīdzēsim izveidot un ieviest tirgū produktu maksimāli ātri un lieliskā kvalitātē.”

 

Pirmajā darbības gadā eegloo plāno realizēt un ieviest tirgū  5-8 jaunus “start-ups” ar globālu potenciālu. Katrs no šiem projektiem izies ceļu no idejas uz papīra līdz tirgū pieejamam produktam 3-9 mēnešu laikā. Papildus komandai eegloo piedāvā arī telpas uzņēmējiem Valdemāra Pasāžā, administratīvo atbalstu, konsultācijas un atsevišķos gadījumos varētu tikt izskatīta simboliska atalgojuma iespēja līdz idejas realizācijai.

Labākie uzņēmēji un to jaundibinātie uzņēmumi pēc izejas no eegloo iegūs iespēju prezentēt sevi vairākiem potenciālajiem investoriem. Projektam, kas ir realizēts un ieviests tirgū, iespējas tikt pie investīcijām turpmākajai attīstībai ir ar daudz lielākas nekā biznesam idejas fāzē.

Pieteikšanās notiek, aizpildot formu eegloo mājaslapā http://eegloo.net/apply. Mājaslapā arī varēsiet iepazīties ar eegloo komandu un  mūsu pamatnosacījumiem. Jebkādi jūsu komentāri un idejas ir laipni gaidīti uz apply@eegloo.net

 ___________________________________________________

Wikipēdijas skaidrojums:

Iglu ir no sniega celts mājoklis, kas ir raksturīgs Kanādas ziemeļos dzīvojošajiem inuītiem. To parasti veido no sniegā izcirstiem bluķiem, un pēc ārējā izskata atgādina kupolu. Šādā mājoklī parasti dzīvo medību laikā, kad ir nepieciešams patverties no liela aukstuma.

Papildinformācija www.eegloo.net

Komentāri

komentāri

sitemap