Phoster- pats izveido plakātu dažu minūšu laikā

Phoster- pats izveido plakātu dažu minūšu laikā

Autors

07/06/2013Aplikācijas

phosterIr pieņemts- plakātu izstrādei ir nepieciešamas speciālas zināšanas kādā grafiskajā programmā. Tomēr, iepazīstoties ar Phoster, Tu pats ļoti ātri vari mainīt savu viedokli. Izveidot plakātus ļoti vienkāršā un kompaktā aplikācijā priekš iPhone un iPad var katrs.

Pēc iepazīšanās ar Phoster, nepārstājam ticēt, ka ir kādi zemūdens akmeņi. Izstrāde un kvalitāte ļoti augstā līmenī un tas viss ir bezmaksas? Jā, tā ir, bet liekam visas liekās runas malā – mūsu priekšā ir brīnišķīgs instruments plakātu izveidei.

Galvenajā programmas izvēlnē ir divi punkti – Jauna attēla izveide un Galerija. Zemāk ir izvietotas Help un Flickr pogas. Kāpēc ir nepieciešama tieši Flickr funkcija, izstāstīsim mazliet vēlāk.

Sāksim veidot savu pirmo šedevru. Droši spiežam uz „Create new” un nonākam pie neskaitāmu šablonu saraksta. To šeit ir vairāki desmiti, tāpēc izvēlēties sev vēlamo varēs katrs. Ja vēlies ātri nonākt sadaļā pie vairāk patikušajiem šāblomiem, ir pieejama poga „Favorīti”.

Kad esi izvēlējies šāblonu, Phoster piedāvā izvēlēties attēlu no savas personīgās attēlu galerijas, lai to izmantotu kā fonu. To var arī nedarīt un atstāt kā ir. Starp citu, tieši šajā etapā ir iespēja ieiet Flickr, lai izvēlēties dažus piemērotus attēlus.

Pēc plakāta ārējā izskata noformēšanas, var ievadīt nepieciešamo tekstu, pievienot vai dzēst teksta laukus, arī veikt korekcijas attēla kvalitātē. Ja domā, ka ar to beidzās plakāta izstrāde – Tu kļūdies.

Pēc teksta pievienošanas pārvietojies uz priekšpēdējo etapu – vari pievienot visam plakātam filtrus. To ir daudz mazāk kā šablonu, bet tie arī ir ļoti dažādi. Kad esi izvēlējies filtru – vari redzēt beigu variantu. No šejienes var to saglabāt rīka atmiņā, eksportēt vairākos sociālos tīklos vai arī, vienkārši, izdzēst.

Noslēgumā vēlamies piebilst, ka izšķirtspēja jaunizveidotajam plakātam ir 1448×2048 un tas ļoti skaisti var tikti izdrukāts un izmantots dažādiem mērķiem. Bezmaksas un brīnišķīgu aplikāciju Phoster ir vērts pamēģināt visiem, kuriem, laiku pa laikam, ir nepieciešams izveidot kādus plakātus vai posterus.

Komentāri

komentāri

sitemap