Pārvērt idejas realitātē - kļūsti par nākamo Skype! Garage48

Pārvērt savas idejas realitātē un kļūsti par nākamo Skype! Garage48

Autors

04/10/2013Startups

garage48Garage48 atgriežas Rīgā! Slavenākais „hackatons” reģionā – Garage48 – atkal notiks Rīgā no 15. līdz 17. novembrim. Pasākums, nu jau tradicionāli, norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā.
Piektdienas vakarā aptuveni 100 dizaineru, aplikāciju izstrādātāju, mārketinga profesionāļu un ideju autoru tiksies, lai prezentētu savas idejas. Pasākuma mērķis ir tikai 48 stundu laikā radīt fantastiskas programmas, kuras tiks prezentētas pasaulei svētdienas vakarā. Dalībnieku atlase un princips, pēc kura komandas tiek sadalītas, nodrošinās to, lai katra komanda spētu to panākt. Pateicoties izcilajiem rezultātiem, Garage48 jau vairākas reizes ir nonācis pasaules mediju redzeslokā.

 Garage48
Šogad Garage48 jau norisinājās Ventspilī, tāpēc tagad atgriezīsim ballīti Rīgā! Garage48 jau vairākas reizes ir palīdzējis latviešu inovatīvās idejas īstenot gan šogad Ventspilī, gan pagājušogad Rīgā.

Garage48 Ventspils uzvarētāji – Classnote, kas ir unikāla pierakstu veikšanas un to kopīgošanas aplikācija. Ar Classnote var izveidot kopīgotu pierakstu kladi, kurā ir iespējams strādāt ar saviem klases biedriem, kolēģiem un draugiem vienlaicīgi.

„Man bija ideja, kā uzlabot studentu dzīvi, ļaujot veikt pierakstus mobilajās ierīcēs un ar tiem dalīties. Tieši tādēļ es pieteicos Garage48 – lai realizētu savu ideju. Tas bija tieši tas, ko es izdarīju! (..) Garage48 ir īstā vieta, kur doties, lai satiktu lieliskus cilvēkus un saņemtu lielu devu entuziasma sasniegt lietas, kuras tu nekad nespēji iedomāties, ka ir paveicamas 48 stundu laikā.” –Mārtiņš, Classnote app 

 Garage48

Pagājušā gada Garage48 dalībnieks – Mediahint. Šī ir aplikācija, kas ļauj cilvēkiem lietot pakalpojumus, kuri nav pieejami viņu valstī, piemēram, Netflix, Hulu un citus. Šobrīd Mediahint ir aptuveni 1 miljons lietotāju. Beidzot ir iespējams piekļūt tam, kas tev bija liegts!

Garage48 jau vairākkārt ir pierādījis, ka ir iespējams panākt reālus rezultātus niecīgā laika sprīdī. Šogad plānots sasniegt vēl vairāk! Garage48 nodrošinās dalībniekiem mentorus, aizrautīgi pavadītu laiku un enerģiju visam gadam. Lai tas izdotos, tiek aicināti talantīgi cilvēki ar inovatīvām idejām. Šogad atbalstītāju pulks ir audzis, tāpēc šis gads būs vēl veiksmīgāks par iepriekšējo. Platīna sponsors – tehnoloģiju investīciju fonds, Rubylight; zelta sponsors – „freemium” spēļu izstrādātājs GameInsight; kopā ar atbalstītājiem Microsoft un Credit24 parūpēsies, lai nekā netrūktu.

Reģistrācija ir atvērta http://garage48.org/riga, tāpēc nekavējies un piesakies, jo biļetes pazudīs ātri! Visi mobilo aplikāciju izstrādātāji, dizaineri, projektu vadītāji, ideju autori un mārketinga speciālisti – sarosieties, kopā mēs pārsteigsim pasauli! Esat arī laipni aicināti iepazīties ar mājas lapu http://garage48.org, kur jums ir iespēja uzzināt vairāk par iepriekšējiem Garage48 uzvarētājiem un citiem ar uzņēmējdarbību saistītiem pasākumiem visā Eiropā.

Komentāri

komentāri

sitemap