Pārsūti fotogrāfijas un failus vēl vienkāršāk ar Airlike

Pārsūti fotogrāfijas un failus vēl vienkāršāk ar Airlike

AirlikeMēs ceram, ka šobrīd ātrākai failu un fotogrāfiju pārsūtīšanai Tu izmanto kādu advancētu rīku, piemēram Bump. Bump nopirka kompānija Google un tas nozīmē (esam 100% pārliecināti), ka šis produkts tiks integrēts kaut kādā iekšējā projektā, piemēram, Google+. Tāpēc meklējām aplikāciju, kas varētu aizvietot Bump un atradām – Airlike, ko izstrādāja kaimiņzemes Krievijas gudrie prāti.

Šī aplikācija ir labāka par Bump, jo pārsūtot failus ir nepieciešams stāvēt pretī savam sūtīšanas-biedram un ar pirksta kustībām “nodot” informāciju uz viņa viedtālruni. Viss! Sajūtas ir tādas, ka faili vienkārši tiek “pārmesti”. Jāpiebilst, ka šī “maģija” darbojās tikai pie ātra interneta savienojuma. Ja izmanto GPRS/EDGE, tad uz ekrāna, noteikti, ilgi redzēsi “Sending…” tekstu – par “maģiju” to vairs nosaukt nevarēs.

Varbūt kādam tas nepatiks, bet darbam ar Airlike vajadzēs izveidot savu profilu. Diezgan dīvains risinājums, ja skatās uz pašu pakalpojuma būtību – ĀTRI pārsūtīt failus (bildes, dokumentus u.c. mēdiju). Kad mēs reālajā dzīvē cilvēkam dodam kādu priekšmetu, mēs taču nejautājam pēc viņa e-pasta adreses, paroles, vārda un uzvārda. Ja runājam par anonimitāti, šajā ziņā Bump, pagaidām, ir labāks.

Mēs paši pagaidām vēl izmantosim Bump, bet sekosim arī Airlike attīstībā.

Uz doto brīdi ir izstrādāta aplikācija uz iOS bāzes, bet drīz sola arī Android versiju, kas ir bezmaksas.

Available_on_the_App_Store_0

Komentāri

komentāri

sitemap