Par ko runāt pirmajā randiņā (2. daļa)

Par ko runāt pirmajā randiņā (2. daļa)

Autors

22/06/2013Dzīvesstils

randins2

Iepriekš mēs esam rakstījuši par kādas tēmas ir piemērotas pirmajam randiņam (sk. Par ko runāt pirmajā randiņā 1. daļa), kur apskatījām tādus punktus kā radiniekiem, ceļojumiem, gaumēm un izglītību. Šo sarakstu var papildināt, ko arī mēs darīsim šajā rakstā, kur apskatīsim vēl piecas tēmas, ar kurām var aizpildīt neveiklu klusuma brīdi.

1.(6.) Kā darbs?
Ja Tev jau ir vairāk kā pāri 20 gadiem, šī ir diezgan interesanta sarunas tēma. Nevajag mudināt draudzeni pārāk iedziļināties faktā – cik viņai ir apnikusi līdzšinējā dzīve – parasti šādas tēmas sākas pēc kādas septītās “Margaritas” glāzes. Kopumā, cilvēkiem patīk runāt par savu darbu, neskatoties uz rutīnu. Tādējādi, varēsi saprast, ar ko esi sapinies – karjeristi, mājās sēdētāju, tusētāju vai ko citu.

2.(7.) Kā draugi?
Pajautā par viņas draugiem. Pat ja tos nepazīsti, viņa labprāt pastāstīs par savu draugu loku, cik tie viņai ir svarīgi un ko ir darījuši kopā. Nevar izteikt vārdos, cik tas ir svarīgi, ja dalās ar tik privātām detaļām. Ja turpināsiet satikties, viņas draugi var būt labākai informācijas avots par to, cik līķi ir paslēpti viņas skapī.

3.(8.) Kā pavadi savu brīvo laiku?
Meitene brauc ar riteni, kolekcionē markas vai dejo? Nodarbojās ar sportu? Kāda mūzika viņai patīk? Šie jautājumi var noteikt, cik daudz (vai maz) jums ir kopīgu interešu.

4.(9.) Ko dari brīvdienās?
Tu ne tikai sapratīsi, kāda varētu būt Tava dzīve pēc medus mēneša, bet arī liksi viņai aizdomāties. Protams, šādas spēles ir domātas bērniem, toties, ja viņa sev uzdos šādu jautājumu, vai negribētu ar viņu tikties brīvdienās?

5.(10.) Esi drošs par sevi
Tātad, ja redzi, ka viņas acis spīd un skatās uz Tevi ar interesi – citiem vārdiem, viņas ķermeņa valoda saka “jā”, pajautā viņu par otro randiņu. Nevajag pārāk viņu steidzināt un biedēt ar savu neatlaidību – lai meitene izklaidējās, lai viņai paliek ziņkārīgi – kādi tad piedzīvojumi viņu sagaida vēl.

Kā jau iepriekšējā rakstā minējām – turpini runāt un uzdot jautājumus (tikai sakarīgus). Neuztraucies un notici saviem spēkiem. Uzskati pirmo randiņu nevis kā randiņu, bet tikšanos ar labu draugu vai vecu paziņu.

Komentāri

komentāri

sitemap