Par ko runāt pirmajā randiņā

Par ko runāt pirmajā randiņā (1. daļa)

Autors

22/06/2013Dzīvesstils

pirmais randinsJa esi iepazinies ar skaistu meiteni, ieguvis savā īpašumā viņas telefona numuru un visbeidzot uzaicinājis uz randiņu – mēs Tevi apsveicam! Tikai tagad ir vēl viena lieta – kā šo randiņu padarīt par veiksmīgu interesantu viņai, lai varētu tikties arī nākamreiz? Par ko cilvēki runā pirmajos randiņos? Šajā rakstā ir norādīti ļoti svarīgi un būtiski ieteikumi.

1. Izvairies no sarunām par viņas pagātni.
Pirmajā randiņā nekad neiztaujā meiteni par viņas bijušajiem. Pagaidi brīdi, kad viņa pati sāks runāt par šo tēmu… ja vispār sāks. Iespējams, viņa ir aizvainota vai, joprojām, iemīlējusies savā bijušajā. Labāk šo tēmu neķidāt- ticiet, mierināt meiteni un aizskart dvēseliskas runas nav pirmā randiņa labākā izvēle. Tavs mērķis – noslaucīt lūpu krāsu no viņas lūpām līdz vakara beigām, nevis slaucīt asaras izsmērējot tušu pa visu seju.

2. Vai Tev ir brālis vai māsa?
Šī tēma ir ļoti nevainīga sarunas tēma – ja vien nepajautāsi, vai meitenei ir kāda simpātiska māsiņa. Toties jautājot par viņas vecākiem ir mazliet bīstamāk – iespējams, tie ir šķīrušies, vai vēl skarbāk – kāds jau ir miris. Māsiņa vai brālītis, kā parasti, nenoved pie negatīvām emocijām un sarunas par ģimeni tikai parādīs to, ka Tu esi pozitīvs džeks.

3. Vai Tu ceļo?
Šis nav slikts variants ieinteresēt sarunas biedru – pajautā, kur viņa jau ir bijusi un kur plāno nākotnē doties. Ja viņa min vietu, kur kādreiz vēlētos aizbraukt, tad Tev ir iespēja parādīt sevi no labās puses – piedāvā kādreiz aizbraukt uz to vietu kopā. Bez tam, var iesākt sarunu par citām pasaules kultūrām, mentalitātēm un apstpriest jūsu abu attieksmi pret piedzīvojumiem.

4. Ko Tu dzersi/ēdīsi?
Galīgi nav slikta sarunas tēma, ja atrodaties restorānā vai bārā – variet apstpriest kādu ēdiens vai dzēriens viņai garšo. Un atkal – te Tu vari noteikt, cik līdzīga jums ir gaume un šeit paverās daudzas sarunas tēmas – ja, protams, viņai nav kādi kuņģa darbības traucējumi vai viņa nav alkoholiķe.

5. Kādi ir Tavi karjeras plāni?
Atkal – ļoti labs sarunas temats. Pajautā meitenei, kāda viņai ir izglītība un vai neplāno turpināt izglītoties. Ja viņa sāk celties augstāk par zemi un sevi slavēt ar trim augstākām izglītībām, bet varbūt arī sāks žēloties, ka viņas esošais darbs nekādā gadījumā nav saistīta ar viņas specialitāti. Tu, atkarībā no situācijas, vari: a) izteikt komplimentus b) iztaujāt vairāk par viņas darba vietu c) piekrist viņas tālākām izglītības gaitām. Neaizmirsti – atkarībā no situācijas!

Turpini runāt
Izmanto šīs tēmas kā kopējās vadlīnijas. Esi gatavs uzdot viņai visdažādākos jautājumus, klausīt viņas atbildes un atkal uzdot jautājumus (loģiskus). Atceries – galvenais nenervozēt! Uztver jūsu pirmo randiņu vienkārši kā vakaru labā kompānijā un viss. Tādējādi, varēsi atslābināties un labi pavadīt laiku.

Turpinājumā sekos 2. daļa

Komentāri

komentāri

sitemap