Palīdzī Rīgā sarīkot pasākumu "Lean Startup Machine"

Palīdzī Rīgā sarīkot pasākumu “Lean Startup Machine”

Autors

16/01/2014Pasākumi Startups

leanstartupmachine

Tieši tagad, dārgais lasītāj un lifehacker’i ir nepieciešama Tava palīdzība. Ar savu reģistrāciju Tu ne tikai palīdzēsi jauniem Latvijas uzņēmējiem, bet arī parādīt visai pasaulei, ka Latvija spēj radīt! Kā viens cilvēks teica – “latvieši ir super darītāji, bet viņiem nav mārketinga gēna asinīs”. Atdod savu balsi par pasākuma “Lean Startup Machine” notikšanu Rīgā.

ATBALSTI LEAN STARTUP MACHINE ŠEIT

votesriga

Kas ir Lean Startup Machine jeb LSM?

Šis seminārs sākas ar produktu pitchiem, kas ļauj cilvēkus saorganizēties komandās. Ikviens strādā pie JAUNAS idejas. Katra komanda izstrādā problēmas hipotēzi, risinājuma hipotēzi un iespējamos scenārijos biznesu padarīt par veiksmīgu.

Tad, katra komanda izstrādā MVP (“Minimum Viable Product”), to var nodēvēt par “Produkta embriju”. MVP mērķis ir izveidotu produktu, kas jau varētu “Get Out Of the Building” – iziet no darba telpām un varētu būt prezentēts patērētājiem vai investoriem.

Šis process veicina biznesa domāšanu, problēmsituāciju risināšanu, klientu vēlmju izzināšanu, alternatīvu atrašanu u.c.
Pasākuma kulminācijā katra komanda stāsta par jauniem risinājumiem un to pieredzi izejot cauri visam procesam. Šajās sacensībās uzvarētājs nav tas, kuram ir labākā ideja, bet tas, kas izgājis cauri tādam procesam, kas ir devis visvairāk pieredzes.

ATBALSTI LEAN STARTUP MACHINE ŠEIT

Komentāri

komentāri

sitemap