Pakistānieši atmetuši opija smēķēšanu un pārgājuši uz...

Pakistānieši atmetuši opija smēķēšanu un pārgājuši uz skorpioniem

Autors

28/04/2016Interesanti

Opija smēķēšana
Skorpionu smēķēšana – salīdzinoši jauns un bīstams izklaides veids. Pakistānieši, afgāņi un indieši aktīvi pāriet no hašiša un opija uz skorpiona astes žāvēšanu. Nevajag būt ģēnijam, lai saprastu, cik tā ir neveselīga ideja.

Šo vielu masveida lietošana ir tuvo Austrumu vizītkarte (lai gan nav no patīkamākajām), tomēr arī šeit vietējās “točkas” spēj pārspēt pašas sevi un izdomāt ko patiešām dīvainu. Salīdzinoši nesen modē ir nākusi tāda savāda lieta kā – skorpionu smēķēšana.

Kā tas notiek? Amatnieki no Pakistānas ir izstrādājuši sekojošu sistēmu: viņi ķer noteikta veida skorpionus, nogalina un tad žāvē saulē vai arī dzīvus liek cepties uz oglēm. Pēc tam, astes gaļu sasmalcina un sajauc ar smēķējamo tabaku vai arī tīrā veidā smēķē caur trubiņu.

Skorpionu smēķēšana


Kopumā efekts ilgst līdz desmit stundām un no aprakstītā pat grūtu spriest, kāds tieši  efekts ir no šādas smēķēšanas.

Vietējie ārsti un farmaceiti, maigi izsakoties, ir neizpratnē par iedzīvotāju aizraušanos. Skorpionu inde ir daudz bīstamāka nekā heroīns, iegādāties viņu ir daudz grūtāk un iespēja nomirt daudz lielāka. Šī problēma vēl īsti nav viņiem izprasta, bet toksīns var izraisīt spēcīgu atkarību.

курение скорпионов пакистан scorpion smokers disgusting men наркотики дичь отвратительные мужики

Apkopojot šo visu var nonākt pie diviem secinājumiem.  Pirmkārt, skorpionu smēķēšana domāta ektrēmiem kungiem. Otrkārt, kaut kas līdzīgs jau bija „Fallout” spēlē un tas ir vēl viens iemesls lai apbrīnotu to autoru prognozes.

Komentāri

komentāri

sitemap