Padomi tiem, kas vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu

Padomi tiem, kas vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu

Autoritāri uzņēmēji LinkedIn dalās ar informāciju par tēmu “Ja man būtu 22 gadi“. Šie cilvēki tīmeklī ir publicējuši savus stāstus ar tā laika fotogrāfijām par tēmu – ko tad viņi darītu savādāk 22. gadu vecumā.

Sjūzija Ormane: Lai saprastu, ko patiešām vēlies, būs nepieciešams laiks

a0b92493b.jpg.750x0_q90
Sūzija raksta: “Pēc tam, kad 7 gadus nostrādāju par viesmīli, tikai 30 gados es atradu sev īsto darbu – biržas māklera stažieris, kas ir nostādījis mani uz īstā ceļa, pa kuru tagad arī turpinu iet”.
Sūzija neuzskata, ka visiem, kuriem ir 22 ir jāvelta lielas pūles savas karjeras meklēšanā, bet cer, ka cilvēki spēs iedot sev laiku saprast dažādu jomu priekšrocības:
“Tā nav atļauja sēdēt bezdarbībā. Līdz 30 gadiem es daudz strādāju. Es ne pret ko nesamainītu to pieredzi, kuru guvu strādājot par oficianti. Ja kāds 22-gadnieks jau tagad uzskata un jūt, ka ir atradis pats sevi, es teiktu – tam es arī esmu gājusi cauri un paskaties uz mani tagad, beigu beigās man viss izdevās.”

Roberts Herdžaveks: Sapņojiet par lielākām lietām

a0b924df2.jpg.750x0_q90
Televīzijas šova SharkTank galvenais investors saka: “Ja es sev 22-gadniekam dotu padomu, tas būtu ļoti vienkāršs – sapņo par lielākām lietām”.

Herdžaveks saka, ka 22 gados viņa sapņi bija diezgan ierobežoti – tieši tāpēc viņam nekādīgi nesanāca saprast, kā savu radošo sākumu ievirzīt pareizajās sliedēs:
“Es nezināju kā ar savām spējām strādāt ar cilvēkiem var izveidot karjeru. Ja es saprastu, ko es varu sasniegt – sasniegtu to daudz ātrāk”.
Arianna Hafingtone: Dzīvē ir pietiekami daudz laika svarīgām lietām

a0b9253eb.jpg.750x0_q90
Hafingtone raksta: “Ja es varētu atgriezties tajos laikos, es sev izlasītu Braijena Andreasa citātu: “Viss izmainījās tajā dienā, kad viņa saprata, ka dzīvē ir pietiekami daudz laika svarīgām lietām.”

Arianna norāda, ja šo citātu būtu dzirdējusi 22 gadu vecumā, tas viņu paglābtu no “mūžīgā dzīves stresa nemitīgā steigā”.

Marks Lors: Nauda nav viss

a0b925a99.jpg.750x0_q90
Kad Jet.com direktors pabeidza koledžu, viņš vienkārši vēlējās atrast tādu darbu, kas padarītu viņa CV iespaidīgāku un nestu daudz naudas. Tāpēc, saņemot pozīciju Banker’s Trus, viņš nodomāja, ka viņam “paveicās”.

Drīz vien Lors saprata, ka banku darbībā “galvenā motivācija bija personīgais finanšu ieguvums, kā rezultātā saskāros ar nedraudzīgu vidi ar augstu konkurences līmeni”.
Marks raksta:
“Finanšu jomā nostrādājot sešus gadus, es iemācījos savu karjeru uztvert kā individuālo sporta veidu, kur apkārtējie mani vērtē pēc bonusu apmēra, attīstības ātruma. Reiz es birojā nokritu, sajutot asas sāpes mugurā un sirds rajonā. Kaut arī tā nebija sirdstrieka, signālu es sapratu. Lai nonāktu augšgalā es daudz strādāju – rezultātā es tur paliku viens un bez gandarījuma sajūtas”.

Beigu beigās, Lors pameta banku sektoru un kļuva par uzņēmēju: “22 gados pirmo darba vietu es izvēlējos pēc principa – ko es varu no šī darba saņemt. Kopš tā laika, es sapratu, ka daudz lielākus panākumus var sasniegt, ja fokusējies uz došanu nevis ņemšanu. Panākumus nemēra algu lielumos, amatos vai zinātniskajos grādos. Panākumus nosaka tajā ietekmē, kuru radi uz citiem.”

Ričards Brensons: Katrs ir pelnījis otro iespēju

a0b92602c.jpg.750x0_q90
Virgin Group dibinātājs sev 22 vecumā sniegtu šādu padomu – Neļauj pagātnes kļūdām ietekmēt Tevi vai kādu citu. Brensons raksta:

“Šobrīd es vairs neesmu tas cilvēks, kas 42 gadus atpakaļ. Es pat neesmu vairs tāds, kāds biju 2 gadus atpakaļ. Mēs visi maināmies, mācāmies un augam. Nemitīgi nosodīt kādu par pagātnes kļūdām ir ne tikai neloģiski, bet arī vienkārši nepareizi”.

Brensons iesaka: esi tas cilvēks, kurš priecājas par iespēju mainīties:
“Mēs visi esam pelnījuši vēl vienu iespēju. Nākošreiz, kad Tev būs iespēja kādam dot otru iespēju, ilgi nedomā”.
Komentāri

komentāri

sitemap