Padari savu dzīvi labāku 1 sekundes laikā

Padari savu dzīvi labāku 1 sekundes laikā

Autors

04/11/2013Dzīvesstils

laimeViena sekunde. Tikai tik daudz ir nepieciešams, lai padarītu savu dzīvi labāku un priecīgāku. Netici? Tad pamēģini izdarīt kaut vai vienu lietu no zemāk uzskaitītajām un pats sapratīsi.

1. Pasmaidi

Tas ir vienkāršākais veids kā papriecāties. Mūsu valstī, diemžēl, par smaidīšanu cilvēki maz zina vai arī negrib zināt, jo visi staigā ar drūmām sejām. Ļauj sev izsisties no šiem pelēkiem cilvēkiem. Viens smaids var palīdzēt sajust prieku jau tagad. Šī lieta var arī būt lipīga =]

2. Dziļa ieelpa

Dziļa ieelpa ir viena no labākām metodēm stresa mazināšanai un balansa ieviešanai savā dzīvē. Tas aizņem tikai vienu sekundi. Dienas vidū paņem nelielu time-out un pamēģini koncentrēties tikai uz savu elpu. Tu sajutīsi, ka stress samazināsies.

3. Izslēdz telefonu

Mēs dzīvojam tādu cilvēku vidū, kas ir ieslīguši savu viedtālruņu, datoru, planšetdatoru, TV un citu ierīču ekrānos. Viena lieta, kad šos rīkus izmanto lietderīgi un otra – kad tie sāk kontrolēt Tavu dzīvi. Izslēdz visus savus gadžetus (tas var aizņemt ne vairāk par 1 sekundi) un paliec vienatnē ar sevi. Tu būsi pārsteigts par to, ko redzēsi apkārt.

4. Paskaties apkārt

Dzīve mums paiet garām tik ātri, ka mums, dažreiz, pietrūkst tā skaistā momenta, kas to padara patiešām brīnišķīgu. Pamēģini uz dažām sekundēm pieiet pie loga un ieskatīties rudens krāsās, pacelt galvu augšā un ieskatīties debesīs, ja atrodies ārā uz ielas. Pavēro saulrietu un saullēktu. Paskaties apkārt un pasakies par visu, kas Tev dzīvē atrodas apkārt. Tas padarīs Tevi priecīgāku dažu sekunžu laikā.

5. Padzeries ūdeni

Tas jau sen nav noslēpums, ka ūdenim ir laba ietekme uz mūsu organismu. Vienmēr mēģini turēt ūdens pudeli sevi blakus. Tas palīdzēs atjaunot ūdens balansu organismā, normalizēs svaru, attīrīs nieres.

6. Pasaki “Paldies”

Laimīgi cilvēki vienmēr pasakās par visu labu, ko viņiem ir dāvājusi dzīve. Tas nozīmē, ja vēlies padarīt savu dzīvi labāku, nekautrējies biežāk teikt “Paldies”. Tas aizņems ne vairāk par vienu sekundi un padara laimīgāku ne tikai Tevi, bet arī apkārtējos.

7. Pastiepies

Sāc rūpēties par savu ķermeni un Tu jutīsies labāk. Velti dažas sekundes kārtīgi pastiepjoties, sasprindzinot un atslābinot muskuļus. Nepārtrauktas monotonas sēdēšanas rezultātā katrs sekundes ilgs vingrinājums nāks labumā.

Kā gudri cilvēki saka – tūkstoš kilometrus garš ceļš sākās ar vienu soli. Protams, šādas sekundes ilgas metodes neatrisinās visas Tavas problēmas, bet nevajag aizmirst, ka dienā ir 86 400 sekundes un tikai no Tevis ir atkarīgs, cik no tām būs pareizas.

Komentāri

komentāri

sitemap