Pa pusei virtuāls izbrauciens - Skully ķivere

Pa pusei virtuāls izbrauciens – Skully ķivere

skullyhelmet
Dažreiz pat vispieredzējošākiem baikeriem vajag novērst uzmanību no ceļa – salīdzināt GPS-navigātora datus, paskatīties pulkstenī. Tieši šajā brīdī uz ceļa var gadīties kāda automašīna. Šādās situācijās tikai ātra reakcija un laba ķivere bieži vien glābj motobraucēju no negadījuma.

Tev palīdzēs ķivere Skully AR-1, kas ir aprīkota ar balss vadību un spēj uz priekšējā stikliņa projicēt puscaurspīdīgus attēlus no priekšējās un aizmugurējās kameras, GPS datus, motocikla darbības rādītājus, kā arī telefona aplikācijas. Analoģiskus projektus realizē arī citas kompānijas un tirgū parādīsies tikai pēc pāris gadiem, bet Skully var sagaidīt jau pēc dažiem mēnešiem.

SkullyHelmets Navigācija
SkullyHelmets Tālruņa funkcijas

Pamatā, tā ir īsta un droša ķivere, kas ir saņēmusi visus nepieciešamos drošības sertifikātus (piešķīra ASV transporta departaments DOT un Eiropas komisija ECE). Aerodinamiska forma, izturīga stikl-šķiedra, ērti iekšējie spilveni,tas viss ir – Skully.

Galvenā ķiveres īpašība, ko neatradīsi ne pie viena konkurenta – Android sistēmas vadīts displejs, kas ir iebūvēts stikla apakšējā labajā stūrī. Tieši tur tiek attēlota informācija no priekšējās un aizmugurējās kameras, žiroskopa rādījumi, termometrs, kompass u.c. Uz ekrāna var attēlot datus pat no ārējā GPS-navigātora (ieskaitot kartes) un viedtālruņa, kas tiek savienoti ar Bluetooth palīdzību. Viss tiek kontrolēts bez roku palīdzības – tikai ar balss komandām.

Šobrīd katrs var ieiet Skully mājas lapā un piedalīties pirmo izstrādāto ķiveru izmēģināšanā. Aptuvenā ķiveres cena ASV būs ap 1000 dolāriem.

Komentāri

komentāri

sitemap