OROCON – pārvaldīšanas programma būvniecības uzņēmumiem

OROCON – pārvaldīšanas programma būvniecības uzņēmumiem

orocon.meTagad būvniecības un apsaimniekošanas procesu kontrole un vadība ir daudz ātrāka, vienkāršāka un patīkamāka!
OROCON ir jauns Latvijas uzņēmums ar pieredzējušu komandu, kas ievieš jaunās tehnoloģijas Baltijas tirgū. Balstoties uz OROCON pieredzējušās komandas zināšanām un mūsdienu tirgus prasībām, ir radīta inovatīva un individuāli pielāgojama sistēma, kas ļauj būvniecības vai apsaimniekošanas uzņēmumam pilnībā pārvaldīt savu projektu ar dažiem pieskārieniem.Būvniecības un apsaimniekošanas procesu kontroleIzmantojot šādu programmatūru, būvniecības uzņēmums var ietaupīt līdz pat 6 katra darbinieka darba stundām nedēļā un samazināt pārbūves darbus par 40%!Orocon - būvniecības vadībaAr OROCON sistēmas palīdzību visa informācija par projektu, uzdevumiem, neatbilstībām un defektiem, par projekta esošo stāvokli un plānotajiem darbiem, neparedzētajiem traucēkļiem u.c. ir pieejama strukturētā veidā mobilajā ierīcē vai datorā, ļaujot kontrolēt darbu izpildi, objekta stāvokli un saglabāt pilnu būvniecības vēsturi ātri, ērti un no jebkuras vietas.
Orocon - apsaimniekošanas procesu vadībaOROCON izmantošana celtniecības vai apsaimniekošanas uzņēmuma ikdienā – tā ir:

  • iespēja kontrolēt un optimizēt būvdarbus ar dažiem pieskārieniem;
  • dokumentu aprites un neatbilstību pārvalde notiek ātri, ērti un no jebkuras vietas;
  • vienota datu strukturizēšana apmaiņa starp būvobjektu un biroju;
  • ērta un vienkārša statistikas un atskaišu izveide;
  • atviegloti ISO sertifikācijas procesi;
  • efektīva darbu plānošana un koordinācija;
  • ātrs un vienkāršs darba uzdevumu izveides, realizācijas un pārbaudes process;
  • datu eksports piemērotā formātā un veidā (PDF; Excel);
  • būvniecības pilnas vēstures saglabāšana u.c.

OROCON.MEPaši inovatīvās programmatūras izstrādātāji stāsta, ka viņu „ilggadējā pieredze būvdarbu veikšanā un celtniecības procesu vadīšanā ir parādījusi to, cik nozīmīga var būt katra sīkākā kļūda, neatbilstība vai defekts, dažreiz tā var būt pat liktenīga. Tāpēc maksimāli ātra defekta novēršana ievērojami ietaupa projektos pavadīto laiku, paātrina objekta ekspluatācijā vai darbu nodošanas termiņu, ietaupa līdzekļus, kas rodas gadījumos, kad defekts netiek savlaicīgi konstatēts, kā arī padara būvniecības procesu kvalitatīvu, ērtu un operatīvu kopumā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas: viedtālruni, tajā esošo kameru un datoru.”
OROCON.ME„Mēs uzskatām, ka nākotne nevar tikt uzbūvēta un apsaimniekota, pielietojot pagātnes tehnoloģijas. Tāpēc esam radījuši produktu, kas ļauj izmantot visas mūsdienu tehnoloģiju priekšrocības, tādējādi esot soli priekšā gan kvalitātes, gan arī konkurences ietvaros.”

Vēlaties uzzināt ko vairāk par šo produktu vai pasūtīt sava bezmaksas DEMO versiju? Izdariet to OROCON mājaslapā – www.orocon.me vai sazinieties ar produkta pārstāvi Aleksandru Švaikovu pa tālr.: +371 29273059, vai arī, rakstot uz e-pastu: info@orocon.me

OROCON.ME - POWERED BY STARUP

Komentāri

komentāri

sitemap