Opera Max priekš Android: ieekonomē mobilo datu plūsmu

Opera Max priekš Android: ieekonomē mobilo datu plūsmu

opera_max

Opera tagad pavisam ir savādāka. Tās mobilo pārlūku versijas Android lietotājiem ir ieekonomējušas ļoti lielu trafika daudzumu (datu plūsmu) – jā, ASV mobilie operatori ir daudz mantkārīgi nekā mūsējie. Neskatoties uz to, Latvijas mobilais internets arī bieži neiepriecina. Visi šie nosacītie bezlimiti skar tikai nelielu daļu visu lietotāju, kuri izmanto internetu reti – ierobežojoties ar pastu, mesendžeriem un vieglu sērfingu internetā.

Tagad par lietu: Opera ir izlaidusi jaunu atvērtu jaunās paaudzes instrumentu – Opera Max beta versiju. Diemžēl, mums nav izdevies uzstādīt šo rīku uz mūsu aparātiem (visticamāk, pagaidām to var izdarīt tikai ASV). Neskatoties uz to, pēc savāktās informācijas Internetā var ļoti skaidri izprast šī instrumenta jaunās iespējas.

max

Tātad, galvenais, ar ko atšķiras Opera Max no pārējiem pārlūkiem ir tas, ka datu plūsmas saspiešanas funkcija iziet ārpus pārlūka robežām. Visticamāk, šajā gadījumā, kā arī parasti tas notiek – izveidojas savienojums ar Opera serveri un tiek saspiesta absolūti VISA datu plūsma, kas tiek izsaukta uz mobilo ierīci (ne tikai tā, kas ir pieejama parastajā pārlūkā).
Video, mūzika – tas viss arī tiek “saspiest” līdz konkrētai robežai saglabājot pieņemamu kvalitāti, bet, no otras puses, diezgan pamanāmi izmanto mazāk datus. No apraksta Google Play veikalā:
Videorullītis, kura izmērs ir 10 MB tiek saspiests līdz 3 MB. Kopumā, ekonomija var sasniegt līdz pat 50%.

Ja mēs runājam par papildus Opera Max funkcijām, tad tā var izcelt “visrijīgākās” aplikācijas un ļaut viņām “ēst” datus tikai ar Wi-Fi pieslēgumu.

download_operamax


download_operamax

Komentāri

komentāri

sitemap