Now Playing Beta – Android atskaņotājs Google Now stilā

Now Playing Beta – Android atskaņotājs Google Now stilā

now_playingAplikāciju veikalā Google Play Store mēs, noteikti, varam atrast daudz dažādu audio atskaņotājus. Lietotājam ir pieejami gan maksas, gan bezmaksas varianti, kas ietver sevī neiedomājamus dizainiskos risinājumus un darbības principus. Šīs raksts ir par vieno no interesantiem projektiem, kas tika atrast XDA.

Pirmkārt, šis atskaņotājs, ar nosaukumu Now Playing, atšķirās no pārējiem ar savu ārējo izskatu. Izstrādātāji ir smēlušies iedvesmu no nesen palaistā servisa Google Now, maksimāli tam pielīdzinot dizainisko pusi.

Kopumā, atskaņotāja funkcijas ir tīri standartizētas, bet ir arī daži patīkami momenti. Ar svaipu (slīdēšana) pa labi vai kreisi, var pārslēgties uz dažādām mediatēkas kategorijām: izpildītājs, albūmi, žanri, paštaisītie playlisti u.c. Bez tam, pieejama arī atgriešanās pie iepriekš atskaņotām kompozīcijām. Vienkāršiem vārdiem – atskaņoto kompozīciju log’s.

Navigācija ir izstrādāta ļoti vienkāršā veidā: pārejot pie grupas – nonākam albūmu un kompozīciju sadaļā. Pārejot uz žanru – nokļūstam pie grupu, albūmu un kompozīciju saraksta. Viss ir vienkārši un intuitīvi.

Atskaņošanas/Pauzes un pārslēgšanās pogas ir pieejams no jebkuras aplikācijas vietas, bet pie kādas kompozīcijas izvēles, kreisajā pusē no navigācijas pogām atvērsies personalizēts dziesmas interfeiss. Svaips (slīdēšana) pa kreisi atgriež lietotāju pie kompozīciju saraksta, bet pa labi – attēlos dziesmas vārdus.

Aplikācija, uz doto brīdi, atrodas publiskās testēšanas stadijā un kurai, protams, arī netrūkst kļūdu (dažas funkcijas nav pat nemaz vēl realizētas, kaut arī vieta navigācija tām ir paredzēta). Neskatoties uz to, jau tagad ir pieejams diezgan ērts ekvalaizeris, kurā var regulēt zemo frekvenču intensitāti un 3D efektus. Kopumā, aplikācija uz iespaidu atstāj tikai pozitīvas emocijas.

Komentāri

komentāri

sitemap