Noslēpumainais "Google-plosts"

Noslēpumainais “Google-plosts”

Autors

07/11/2013Interesanti

gplosts111Žurnālisti ir uzzinājuši noslēpumainā Google plosta nozīmi, kas nesen piestāja San-Francisko (Kalifornijas štats) līča piestātnē. Telekanāls KPIX sniedza informāciju, ka šis plosts tiek gatavots kompānijas specprojektu un produktu prezentēšanai, kas tiek izstrādāti Google X laboratorijās. Tā būs izstāžu zāle.

Šis projekts tika uzsākts jau vairāk kā gadu atpakaļ, pašu pasākumu organizē personīgi pats Google līdzdibinātājs Sergejs Brīns. Viss komplekss tiek veidots no trīsstāvu show-room‘iem un klāja publiskiem pasākumiem. Ja būs nepieciešamība, to ātri var rekonstruēt. Kā ziņo kanāls KPIX uz atsauci no “avota, kas bijis uz klāja”, nokļūt uz plosta varēs tikai ar ielūgumiem.

Gplosts4
Pēc CNET datiem, Google ir noīrējuši angāru 2012. gada novembrī. Kad celtniecība būs pabeigta, “kuģi” aizvilkst līdz Fort Mason – no turienes tas peldēs pa upi arī uz citām ASV pilsētām.

Mēdiji ir izvirzījuši vairākas versijas plosta nozīmei. Sākumā bija domāts, ka uz tā varētu izvietot Google viedbriļļu Google Glass veikalu vai rezerves datu centru.

Google X – slepena laboratorija, kurā tiek izstrādāti vairāk kā simts nākotnes tehnoloģiju, tajā skaitā pašbraucošie un “stūrējošie” automobīļi, “kosmiskie lifti” kravas nogādāšanai orbītā, neironu tīkli, uzlabotas tehnoloģijas robotikas jomā un daudz kas cits. No Google X bija arī iznācis, jau mums zināmais, projekts Google Glass.

Gplosts2

Gplosts

Komentāri

komentāri

sitemap