Noorganizē mājās kafejnīcu un lietu

Noorganizē mājās kafejnīcu un lietu

Autors

07/05/2014Internets

cafea
Mājas lapa RainyCafe.com izstrādātājiem ir izmaksājusi ap 5000 USD un ir aplidojis lielu daudzumu tehnoblogu un citus resursus.

Ja izsēdināt 65 cilvēkus četrās istabās, ieslēgt kafejnīcas skaņu sajaukumus un likt strādāt, tad izrādīsies, ka šāda – kluss troksnis viņiem nemaisīs. Otrādāk, tas palīdz.

2012. gada beigās zinātnisks žurnāls Journal of Consumer Research ir publicējis 17-lappušu rakstu par trokšņiem un to ietekmi uz radošo darbu.

Trīs zinātnieki – raksta autori ir noskaidrojuši, ka pieklusināts fona troksnis palielina radošo uzdevumu risināšanas produktivitāti. Starp citu, viņi ir arī pierādījuši, ka šī skaņa stimulē pirkt inovatīvus produktus.

Puiši no Čikāgas aģentūras Ethercycle uzreiz ir ķērušies pie darba. Pēc 19 stundām internetā parādījās projekts Rainy Cafe, kas jebkuram dod iespēju klausīties kafejnīcas troksni un lietus skaņas. RainyCafe.com izstrādātājiem izmaksāja mazāk kā 5000 USD. Par šo projektu rakstīja, liekas, visi tehnoblogi un produktivitātes celšanas mājas lapas.

Mājas lapa, kas ir savākusi padsmit tūkstošus retvītus un laikus ir ļoti vienkāršs – lietus un kafejnīcas skaņas var ieslēgt pamīšus, var arī vienlaicīgi. Ir iespēja katrai skaņai mainīt skaļumu. Ethercycle ir izlaiduši arī mobilo versiju – tagad vari dzirdēt lietu atrodoties arī uz ielas.

Mums vajadzētu pabrīdināt par divām lietām!

1. Produktivitātes paaugstināšana pie fona trokšņa nav tik liela kā Tu domā. RainyCafe vairāk ir kā psihoterapeitisks rīks.

2. Cilvēka smadzenes ir bezgalīgi sarežģītas. Ja klausīties RainyCafe visu dienu (kā to izmēģinājām mēs – Lifehack.lv), tad var sajust, ka trokšņu skaņas celiņš ir apļveida. Tu nekad nevarēsi pateikt, kur sākas atkārtojums, bet sajutīsi jau zināmu apnicības sajūtu klausoties vienu un to pašu dziesmu.

http://rainycafe.com/

Komentāri

komentāri

sitemap