No HTC aiziet lielie vadītāji

No HTC aiziet lielie vadītāji

Autors

21/10/2013Interesanti

Pēdējo mēnešu laikā HTC ir pametuši uzreiz daži c-level vadītāji, precīzāk – CPO Kuži Kodera (Kouji Kodera), COO Metjū Kostello un Lennarts Hoorniks, kas vadījuši uzņēmumu Āzijā. Pēdējās dienās HTC, pēc 4 mēnešu darba, ir aizgājusi arī Loreina Vonga, kas atbildēja par globālo PR un komunikācijām.
htc
Kompānijas CMO Bens Ho izdevniecībai Bloomberg ir pateicis, ka Vonga ir aizgājusi “personīgo apstākļu” dēļ un turpinās konsultēt savus kolēģus vēl dažus mēnešus.

Varbūt tā tas arī ir, bet rodas sajūta, ka lietas taivāniešiem iet arvien sliktāk. Ziņas par to, ka kompānijai pirmajā kvartālā pēc iziešanas biržā ir zaudējumi, diemžēl, optimismu neievieš.

HTC, kas ir kļuvusi, var teikt, par zaudētāju starp viedtālruņu ražotājiem pēdējo gadu laikā, tagad cenšas sataustīt ceļus, kā iziet no šīs situācijas. Pēc neveiksmes ar Facebook Home (un neveiksmīgo sadarbību ar Beats Electronics) ir radušās baumas par to, ka HTC varētu nopirkt ķīnieši no Lenovo (kuri, protams, to visu noraida). Vēl viena ideja izejai no krīzes – Amazon-tālruņu izstrāde sadarbībā ar Amazon, kas vēlās paplašināt savu rīku klāstu.

Interesanti, vai palikušie HTC bosi tic kompānijas veiksmē?

Komentāri

komentāri

sitemap