Nevari naktīs aizmigt? Bezmiegs? Nodarbini sevi!

Nevari naktīs aizmigt? Nodarbini sevi!

negulet

Nemoki sevi

Prakse rāda, ka, ja nevari aizmigt pus stundas laikā, tad arī vairs normāli neaizmigsi. Miegs ir tāda lieta, kas atnāk tikai tad, kad sanāk pilnībā atbrīvoties – ar gribasspēka palīdzību to nepanāksi.
Mūsu ieteikums: nevari aizmigt – piecelies un nodarbini sevi! Tikai ar ko? Ko tādu, kas pārāk neuzmundrina, vēlams – pie vāja apgaismojuma. Tā mūsu izredzes iemigt uzreiz palielinās.
Neskatoties uz to, vajadzētu šo laiku pavadīt lietderīgi!

Nodarbe nr.1 – Palasi grāmatu

12015155-night-work1-520x390
Piedāvājam palasī grāmatu. Mums tas ir visvienkāršākais veids atbrīvoties. Vislabāk noderēs kāda tehniska darba grāmata vai biznesa literatūra. Vārdu sakot, bez sižeta un stāsta. Jo garlaicīgāk – jo labāk.

Nodarbe nr.2 – Prāta vētra

12021032-night-work2-520x298
Bezmiegs – vienkāršs veids taisīt prāta vētras. Kāpēc? Lieta ir tajā, ka tieši šādā “vatainā” stāvoklī smadzenes nekontrolē loģisko domāšanu un bieži iznāk ārā patiešām lietderīgas pērles. Te arī parādās iespēja tikt pie ģeniālas idejas. Mēs silti iesakām pie gultas turēt diktafonu vai kaut vai bloknotu ar zīmuli, lai ieskicētu domu.

Nodarbe nr.3 – Saplāno dienu

12020841-night-work3-520x252
Ļoti bieži mēs nevaram aizmigt, jo rīdienas dienas grafikā ir kādi “caurumi” vai nesakrišanas. Tas viss kopā vibrē Tavā zemapziņā neļaujot aizmigt.
Saplāno savu tikšanos grafiku, izprintē karti, sabiedriskā transporta grafiku, taksometru telefonus un ērti visu saliec pie lietām, ko ņemsi rīt no rīta ceļā.

Nodarbe nr.4 – Izej pastaigāties

12021725-night-work5-520x390
Kas vēl var būt patīkamāks par nakts pastaigu?
Īstenībā, viss, ja dzīvo kriminālā rajonā. Bet ja Tavs rajons ļauj Tev naktīs iziet mierīgi pastaigāties, tad – kāpēc ne?

Ko nevajadzētu darīt!

12022213-night-work6-520x346
NEVAJAG NAKTĪS RĪT! Jā, diemžēl, rupji, bet tā ir visbiežākā prakse. Pilns vēders nekādīgi nevarēs Tev palīdzēt aizmigt.

Komentāri

komentāri

sitemap