Nākotnes pārtika Soylent un $1.5 milj. investīcijās

Nākotnes pārtika Soylent un $1.5 milj. investīcijās

Autors

24/10/2013Startups

soylent
Projekts Soylent ir saņēmis pusotra miljona dolāru sākuma finansējumam, Roba Reinharta dīvainais eksperiments un savas mātes acu priekšā pārvērtība īstā un nopietnā biznesā. Starp investoriem Reddit līdzdibinātājs Aleksis Oganjans, Andreessen Horowitz, Lerer Ventures un citi.

Piesaistītos līdzekļus Reinharts grasās tērēt, lai pārbāzētu kompāniju no San-Francisko uz Los-Andželosu biroja telpu ekonomijas dēļ. Vēlās arī ar produktu paeksperementāt – pārcelt ražošanu inhouse, ar ekspertu palīdzību uzlabot Soylent garšu un sajūtas, kas rodas to lietojot.

FCcooUs

Nākotnes pārtikas Soylent formula nepārtraukti tiek uzlabota. Beta testeri, kas ir gatavi pārtikt pamatā no kokteiļa, jūtās labi, kaut arī, joprojām, nav zināms, kāds var būt Soylent ilgstošas lietošanas iznākums. Sems Reinharts, joprojām, pārtiek tikai no Soylent, ļoti reti apēd kaut ko no parastās pārtikas.

$65 dolāri par nedēļas pārtikas krājumiem – tas, patiešām, nav daudz, bet tiem, kuriem ir nepieciešama lēta, bet barojoša pārtika (piemēram Rolton-studenti), izskatās vēl mazāk.

Komentāri

komentāri

sitemap